Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 6Yazılım Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Yazılım arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Bilpa Bilgisayar

 Bilgisayar yazılım elektronik telekominikasyon

Ayosis Yazılım Bilgi Teknolojileri

 Netsis çözümleri, erp ve mrp uygulamaları. Kuyumculuk erp sistemleri goldfusion

İzde Vip Bilişim Ltd. Şti.

 Tüm trakya'ya hizmet veren bilişim firmasıyız. Size en uygun çözümleri deneyimli personel, hızlı hizmet anlayışı, kurumsal iletişim ve vazgeçilmez kalite anlayışımızla sunmaktayız

Unimaks Bilgisayar

 Bilgisayar yazılım, internet teknolojileri, ve reklamcılık

Register Endüstriyel Otomasyon

 şirketimiz uzman kadrosu ile endüstriyel otomasyon konusunda faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgisayar

 Bilgisayar donanım, yazılım, sarf malzeme satışı ile sarf malzemenin geri dönüşümü, web tasarım,donanım ve yazılım bakımı hizmetleri vermektedir

Egen Bilgisayar

 Her sektöre uygun çözümler

Axasoft Yazılım

 ön muhasebe programı, cari, kasa, stok, fatura-irsaliye çek, senet programları

Gökkuşağı Yazılım

 Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile kendimizi her gün yeni bir yeniliğe zorluyoruz. Firmamız için kendimiz için tanıtımlarımız için çaba harcıyoruz.

Aktif İletişim Ve Yazılım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

 Telefon santrali ve servis noktasi


Şale Bilgisayar Ve Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti.

 Bilgisayar ve yazılım

Cts Yazılım Ltd. Şti.

 Success aktif satışı kendine amaç edinmiş, genelde kurumsal müşterilerle çalışan, katma değeri yüksek ürünler satan ve mevcut yada potansiyel müşterileri ile ilişkilerini izleme ihtiyacında olan yeni kuşak işletmeler için tasarlanmış satış asistanıdır.

Postglobal Teknoloji Mühendisliği

 Finans başta olmak üzere, güvenlik yazılımları, sanayi otomasyonu, sanayi süreç yönetim sistemleri, eğitim süreç yönetim sistemleri, kablosuz ağ teknolojileri, internet programlama ve b2b çözümleriyle 2004 yılından beri hizmet vermektedir.

Dijital Dünya Teknoloji Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

 Hizmet ağırlıklı olan firmamız kurumsal firmalara hizmet ve donanım sağlamakta. Bakım anlaşmaları, yazılım, destek, donanım..Vs

Petek Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.

 Petek ticari yazılım kullanıcıları için, market ve mağazaların da peşin ve taksitli müşterilerini kolay, sağlıklı ve güncel takip etmelerini sağlar. Tamamen ytl uyumlu, orjinal lisans.

Yeni Trend İletişim Tanıtım Yazılım Danışmanlık

 İletişim kuracağız; hayatın içinde, insanlar, gruplar ve toplumlar arasında, hedeflerinizin belirlenişinde etkili, hedef kitlelerinizi etkileyen ve her geçen gün size özgü içerik zenginliği kazanan boyutlarda.

Uzman Bilisim Akademisi

 Microsoft. Egitim ve danışmanlık hizmetleri

Anaokulu-programi.com

 Anaokulu, kreş, yuva ve çocuk evlerinin öğrenci işleri ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm konularda çözüm üretmek amacıyla hazırlanan ve şu anda türkiye genelinde 17 ilde kullanılan, devlet ve özel anaokullarına göre hazırlanmış ilk öğrenci takip programıdır.

Bilginet Bilgisayar

 Hemenal elektronik ticaret sistemleri ile bir günde internet ortamında yerinizi alıp kendi isminiz, minimum maliyet ve ödeme şeklinizle sanal mağazanızı açabilir, online satış sistemi nizi kurabilirsiniz.

Bestnet Bilgisayar

 Tarımsal bilişim danışmanlığı, agris, antivirüs, nod32, f-secure.. Ve her türlü internet hizmeti

Kılavuz Bilişim Ltd.şti.

 Güvenlik hizmetleri, server hizmetleri ve yapısal kablolama hizmetleri uzman kadromuzla profesyonel olarak sunulmaktadırç

Uzmanlar Apex Eğitim Merkezi

 Kaytılarımız başlamıştır, e-dış ticaret, src1-src2-src3-src4 mesleki yeterlilik belgesi, sistem mühendisliği, yazılım mühendisliği, grafik tasarım(photoshop,corel), bilgisayar işletmenliği, temel bilgisayar, autocad, catia, 3d max

Sandarta Yazılım Otomasyon Ve Web Hizmetleri

 Firmamız; yazılım, otomasyon ve web hizmetleri vermektedir.

Devpark Technologies Ltd. Şti.

 Devpark hizmet çeşitliliği ve sürekliliği elsefesiyle 2007 temmuz ayında bilgi teknolojileri danışmanlığı, yazılım çözüm geliştiriciliği ve sistem entegrasyonu hizmetleri odaklılığında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Rota Yazılım

 Ticari yazılımlar, maliyet proğramları, imalat proğramları

Rüzgar Bilgisayar

 Firmamız kurumsal ver bireysel alanında exper, crea ve oem bilgisayar ürünlerini satmakla beraber, canon yazıcıların bölgesel anlamda bayiliğini yapmaktayız. Aynı zaman da tse ve iso9001 standardında teknik servis hizmeti vermektedir.

Nogate Interaktif

 Yazılım, web tasarım, dış kaynak kod desteği - osc (Out source coding) ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Datatechno Bilişim

 Firmamız bilgisayar donanım, yazılım, sarf malzeme satışı ile sarf malzemenin geri dönüşümü, web tasarım, domain, hosting, donanım ve yazılım bakımı hizmetleri vermektedir

Tumaysoft Biligisayar

 Logo ticari programlarına destek ve satışı server sistemleri, network çözümleri, pc donanım satış ve bakımı yapılmaktadır.

Elit Yazılım Ve Network Çözümleri

 Yazılım, tekstil, otomasyon, network, kurulum, danışmanlık

Hb Yazılım Ltd. Şti.

 Yıllardan beri web tasarım ve web yazılım alanında faaliyet gösteren profesyonel ekibiyle, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Çözüm Bilg. Sist. Ltd. Şti.

 Bilgisayar, internet ve danışmanlık, yazılım, güvenlik alarm, özel paket programlar, her sektöre uyumlu ticari otomasyonu (Vega yazilim), tasarım hizmetleri, araç takip, network ve network güvenlikleri, server ve depolama ürünleri.

Set Bilgisayar Sistemleri

 Yazılım, servis ve satış

Ekobim Yazılım San.tic.ltd. Şti

 Ticari ve sektörel yazılımlar. Erp, mrp, crm, nakliye, gümrükleme, askeriye, kurumsal özel çözümler..

Arg Yazılım

 Akaryakıt istasyonları yönetim sistemleri kartlı promosyon takip sistemleri sektörel yazılım çözümleri ticari yazılım paketleri. Yazılım adına ne varsa..

A4 Grafik Web Hosting

 Web, hosting, türkçe kontrol panel, sql, mysql, php, yazılım uygulamalarının tümalt yapısına müsait. Windows ve linux server seçeneği, uygun fiyat ve kotrol panelli site, sınırsız e-posta türkçe alt yapı lisanslı ve her aşama kontrolünüzdedir

Megabim Bilgisayar Satış Ve Yazılım Merkezi

 Mikrokom, fntsoft bordro, byte eczane, eta, panda software, autodesk, corel, adobe vs..

A.s.a Elektronik Güvenlik & Bilgisayar Sistemleri

 Aldığımız sorumluluğun arkasındayız...

Adana Bilgisayar Hastanesi

 Bilişim sektöründe kurumsal hizmet vermekteyiz. Ticari programlar, toplu sms programları, kablolu kablosuz ağ sistem kurulum ve teknik hizmetleri, bilgisayar satış, yedek parça, teknik destek, web tasarımı, host domain

Firmatik Bilişim Sistemleri

 Firmatik cari hesap, stok takip, fatura çek senet sipariş saat ajanda adres etiket programları

Eta Sql V8 - Uğur Çetin

 Eta sql, eta sql v8 ile ilgili her türlü konuda eğitim, servis ve destek için bizi arayabilirsiniz.

Nlc Bilgisayar

 Bursa da muhasebe programları yazılım ve oem destek olarak hizmet vermekteyiz

Erdal Fırat Mühendislik Ltd.

 15 yıllık talaşlı imalat ve cad/cam tecrübesinin ardından 2006 yılında makina mühendisi erdal fırat tarafından kurulan, erdal fırat mühendislik ltd. şti, imalat sektörüne komple çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Hostkenti Internet Hizmetleri

 Web site tasarımı, hosting ve domain hizmeti, sunucu barındırma, sunucu kiralama, toplu sms gönderimi, e-ticaret ve radyo hosting hizmetleri..

Pro-sis Bilgisayar Yazılım Donanım Ve Danışmanlık

 Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup yazılım ve donanım alanlarında işler yapmaktadır. Fabrika otomasyonları, donanımsal sorunlar ve özel yazılımlar

Voip İletişim Sistemleri

 Voip iletişim sistemleri 2004 - 2008 kendi alt yapısı ve kendi yazılımlarıyla voip internet hosting kontrol panelleri yazılımlarıyla hizmetinizde voip voip server bedava telefon call shop hizmetleri toplu sms servisleri

Özsoyonline Bilişim Ve İnternet Hizmetleri

 2004 - 2008 kendi alt yapısı ve kendi yazılımlarıyla voip internet hosting kontrol panelleri yazılımlarıyla hizmetinizde voip server bedava telefon call shop hizmetleri toplu sms servisleri voip kontrol panelleri hosting yazılımları toplu sesli arama

Uğur Yazılım

 Uğur yazılım; çeşitli sektörlerdeki müşterilerine özel program üretilmesi, paket programların satışı, internet hizmetleri, teknik servis ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Dinamik Bilgisayar Ltd.şti.

 Kendi üretimini yapmış olduğu yazılımların satışını yapmaktadır

Osdet Kurumsal - Open Source Development Team

 Endüstriyel alanda ajax, asp, php, delphi vb. Teknolojilerle yazılım hizmetleri vermektedir.!!! ARAMA SONUÇLARINDA EN FAZLA 50 SONUÇ GÖSTERİLİR !!!
Daha fazla sonucu incelemek için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.
Sayfa 0.4829 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x