Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 5Yangın İhbar Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Yangın İhbar arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Safir Alarm Ve Güvenlik Sistemlersi San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 1994 yılından bugüne edinilen tecrübe sonucunda, son derece seçici davranan firmamız; alarm sistemlerinde kullandığı malzemeleri; ithalde dalında dünyada ilk üç üretici arasında yeralan ve 80 ülkeye ihracat yapan paradox firması ürünlerinden almaktadır.

Uzmaner Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.

 Yangın, algılama ve ihbar sistemleri cctv kamera sistemleri elektronik bilgilendirme ve ilan panoları sıramatik sistemleri kartlı, şifreli geçiş sistemleri ses yayın ve anons sistemleri, telsiz haberleşme sistemleri personel devam kontrol sistemleri...

Puzzle Teknoloji

 Firmamiz ankara'da kapalı devre kamera sistemleri, hırsız, yangın ihbar sistemleri, bilgisayar sistemleri, telefon santral sistemleri ve çevre sistemleri üzerine çalişmaktadir. Proje bazli danişmanlik hizmetleri vermektedir.

Digitech Güvenlik Sistemleri

 Alarm kontrol merkezi, elektronik güvenlik sistemleri (Hırsız alarm), kapalı devre televizyon sistemleri cctv), yangın ihbar sistemleri, ürün güvenliği sistemleri, geçiş kontrolü, biometrik sistemler sensor id/rfid, görüntülü kapı-telefon sistemleri

Tavlis Teknoloji Proje Taahhüt

 Tavlis teknoloji danışmanlığı konsepti adı altında sizlerin tüm otomasyon, bilişim sistemleri ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Kamera Güvenlik Sistemleri

 Güenlik kamera sistemleri, görüntülü kapı diyafon sistemleri, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri, acil durum cihaları, kayan yazı panoları, saat sıcaklık panoları

Afk Elektrik Elektronik Otomasyon Makina Taahhüt

 Afk mühendislik elektrik, elektronik, makine otomasyonu ve bakım hizmetleri alanında hizmet veren bir firmadır.

Gelişim Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd.şti

 Elektronik güvenlik sistemleri, alarm sistemleri

3s Güvenlik Sistemleri

 Elektronik güvenlik olarak kamera alarm yangın ihbar kartlı geçiş gibi birçok sistem kapsamında hizmet vermekteyiz.

Atıl Elektronik

 Atıl elektronik


M-b Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd.şti

 Eviniz, işyeriniz ve güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz her mekan için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Netbin Bilişim Ve Güvenlik Sistemleri

 Hizmetlerimiz; bilgisayar ağları(network), yangın ihbar sistemleri, ip ve analog(cctv) kamera sistemleri, fm200 söndürme sistemleri, kartlı geçiş sistemlerini içerir. Müşterilerimize projelendirme, satış, kuruluş ve satış sonrası hizmetler vermekteyiz.

Bmg Güvenlik Sistemleri

 Merkezi izmirde bulunan bmg güvenlik, bu alanda deneyimli eleman ve yılların vermiş oldugu tecrübe ile kamera güvenlik alarm ve ihbar sistemlerinde size en uygun çözümler üretmektedir.

Doğrusöz Telekomünikasyon Ltd Şti

 Telefon sistemleri (İp-sayısal pbx), hırsız ve yangın ihbar sistemlerini garantili olarak kurmaktayız. Kuruluş:1982

Btm Güvenlik

 Referanslarıyla ön plana çıkan şirketimiz sektörde uzun yıllardır çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve uygun fiyatlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Emniyet Bilişim Teknolojileri

 Firmamız 1998 yıllarına dayanan kökleri ile 2006 yılına girerken yeniden yapılanması ile elektronik güvenlik, araç takip ve güvenliği, bilgisayar ve sarf malzemeleri konularında aktif faaliyet göstermektedir.

Denge Elektrik

 Firmamız kapalı devre sistemleri, cctv, yangın ihbar, digital kayıt ve görüntü, soygun alarm ve digerleri

Elmas Elektronik

 Elmas elektronik ithalat ve ihracat sanayi ticaret limited şirketi, 1996 yılından bugüne profesyonel elektronik güvenlik sistemlerinin satış, montaj, teknik destek ve ithalatında hizmet vermektedir.

Ermeg Elektronik Güvenlik Sistemleri

 Kamera, alarm, yangın ihbar, kartlı geçiş, görüntülü interkom, bariyer, turnike, general elektrik alarm yangın santrali, yetkili satış ve servisi, magaza güvenlik sistemleri montaj, bayi, son kullanıcı, servis hizmetleri

Beşler Bilgisayar Ve Güvenlik Ekipmanları İth. Ve İhc.

 Beşler güvenlik ekipmanları personellerimiz türkiyede ilk kez milli eğitim bakanlığının ve ticaret odasını vermiş olduğu "Güvenlik sistemi montajı bakımı servisi" gibi eğitimlerini almış ve belgelendirilmişlerdir.

Belde Elektronik San. Ve Tic. Aş.

 Elektronik güvenlik sistemleri, haberalma merkezi, cctv, güvenlik sistemi, elektronik alarm sistemi, elektronik güvenlik sistemi, yangın alarm sistemi, alarm sistemleri, alarm güvenlik alarm adana

Sınırsız Bilişim

 Bilgisayar network sistemleri, yapısal kablolama , pc destek , fiber kablo , yangın ihbar , kamera sistemleri , veri toplama çözümleri

Tan Yangın Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.

 Yangin dolapları imalatı, yangın söndürme cihazları satışı ve dolumu, yangın ihbar sistemleri, hırsız ihbar sistemleri, bariyer sistemleri, yönlendirme levhaları, cctv kamera sistemleri.

Ess Güvenlik İletişim Ve Bilgisayar Sistemleri

 Alarm sistemleri, kamera sistemleri, yangın ihbar sistemleri, telefon santralleri, kartlı geçiş sistemleri, bariyer ve turnike, görüntülü kapı diafon, personel devam kontrol, bekçi tur kontrol, ürün güvenliği, barkod sistemleri, gaz alarm sistemleri.

Beril Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.

 1996 yılında kurulan şirketimiz cctv (Kapalı devre kamera) sistemi, hırsız ve yangın algılama ihbar sistemi, otomatik kepenk ve panjur sistemlerinde satış ve satış sonrası destek hizmet vermektedir.

Pronis Güvenlik Sistemleri

 Pronis; yangın ihbar, gazlı söndürme, hırsız alarm, cctv (Kamera), kartlı geçiş, gaz ihbar sistemleri ve scada çözümleri alanında danışmanlık, projelendirme, devreye alım, test ve eğitim ve periyodik bakım hizmetleri verir.

Bilser Elektronik Güvenlik Sistemleri

 şirketimiz kapalı devre sistemleri, cctv, alarm, yangın ihbar, digital kayıt ve görüntü sistemleri, soygun alarm sistemleri ve diğerleri

Progen Elektronik

 Progen elektronik cctv dijital kayıt sistemleri, sipariş, alarm ihbar sistemleri, yangın alarm sistemleri, görüntü transfer sistemleri, personel devam kontrol, turnike sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, ups, bayiler fiyatlar

Sayfa 0.9045 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x