Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 6Sağlık Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Sağlık arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Zayıfla İstanbul

 Bodytox toksin bandı ile vücudunuzda bulunan toksinlerden kolay bir şekilde kurtulabilir, hatta kilonuzu düzene sokup zayıflayabilirsiniz. Bodytox toksin bandı ile vucudunuzdaki toksinlerden kurtularak sağlıklı ve zinde kalabilirsiniz

Güven Laboratuvarı

 1979 tarihinden itibaren hizmet veren, afyonkarahisarin en köklü ve güvenilir laboratuvarı ve sağlık kuruluşudur.

Detay İlaçlama

 Firmamızın genel haşere mücadelesinde kullandığı ilaçlar, who (dünya sağlık örgütü ) ile fao (dünya tarım ve gıda teşkilatı ) normlarında olup, t.C. Sağlık bakanlığının ithal izin belgelerine sahiptir.

Umut Medikal San. Tic. Ltd. Şti.

 Firmamız tıbbi malzeme, sağlık malzemeleri sektöründe öncü ve lider markalarıyla hizmet vermektedir. Satıcılığını ve dağıtıcılığını yaptığımız ürünlerde öncelikle kalite ve müşteri memnuniyetini hedef seçmiştir.

4a Medikal Ve Ortopedik Ürünler

 4a sağlık ürünleri 2007 yılı mart ayında kuruldu. Ortopedik destek serisi ürünleri ile sektöre girdi. Kurucu ortaklarımızın geçmiş tecrübeleri ve uzmanlıkları ile ürün yelpazemizi sürekli genişletmekteyiz.

Paşa

 Spor tesisleri ve sosyal tesisler işletmeciliği ve danışmanlığı

Proted Ortopedik Protez Ortez Rehabilitasyon Üretim Merkezi

 Proted ortpedi ltd. şti. Ortopedik protez ve ortezlerin üretimi, ithalatı ve uygulama merkezinde engellilere doğrudan rehabilitasyon hizmeti vermektedir. Uygulama merkezi ankara kolej'de, fabrika ostimde'dir.

E. S. A. Akademi Sürücü Kursusan Tic. Ltd. Şti.

 Konusunda deneyimli, trafik öğretmenleri, doktor ve sağlık personelleri, usta ve ehil direksiyon öğreticileri, uzmanlaşmış kadrosu ile 2008 model araçlarıyla, trafikte yaşanan olaylara çözüm getiren, yeni bir anlayışla denizli halkinin hizmetindedir.

As İlaçlama

 Firmamız bütün haşere ve kemirgenlere karşı, uzman kadrosu ile ev ve işyerlerinde ilaçlama hizmeti vemektedir. Firmamız sağlık bakanlığı onaylıdır. Kullanmakta olduğumuz ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır.

Opsis Su Arıtma Sistemleri

 Dünya standartlarında su arıtma ürünlerimiz ile ticari işyeri, lokanta,pastane, otel,banka,ofis, matbaa,plastik, sanayi,toplu konut, villa,çiftlik,tekstil ve imalathaneler ve ev kullanıcıları için uygun fiyata kaliteli ve sağlıklı hizmet vermekteyiz


Pergel İnşaat San. Ve Tic. A. Ş.

 Pergel inşaat a.ş., çelik konstruksiyon ve betonarme sanayi yapılarının yanı sıra konut, ticari merkez, eğitim ve sağlık kurumlarının inşaat işlerini gerçekleştirmektedir.

Dalıcı Denizcilik Sualtı İnşaat San.tic.ltd.şti.

 1994 yılında yeni yapılanmalara adım atarak kurulan, denizcilik adına bir çok faaliyet alanında hizmet göstermekde olup, teknik kadrosu, uzman ekip ve ekipman ile birlikte (S.E.ç.) sağlık emniyet ve çevre kurallarının bilincinde sizlere hizmet vermektedir

Sultan İnvest

 Yapmış olduğunuz tüm obje imatlarını, yurtiçi ve yurtdışı pazarlama ağımızla en kısa sürede değerlendirin

Bursa Böcek İlaçlama

 Kullanılan yöntemler dünya standartlarında olup, ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen who (dünya sağlık örgütü ) tarafından önerilen insektisitlerdir.

Ankara Can Ambulans Ve Sağlık Hizmetleri

 Can ambulans; 2005 yılında, önce 'Can' sloganıyla kaliteli, güler yüzlü, özel ve kamu kuruluşlarına hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Lolita Eczane Hastane Malzemeleri

 şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. şirketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.

Petek Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.

 Petek ticari yazılım kullanıcıları için, market ve mağazaların da peşin ve taksitli müşterilerini kolay, sağlıklı ve güncel takip etmelerini sağlar. Tamamen ytl uyumlu, orjinal lisans.

Ada Medikal

 2006 yılından beri izmir kemeraltı bölgesinde faaliyet göstermekteyiz

Ömür Süt Ürünleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

 "vazgeçilmez bir lezzet", uht, pastörize yarım yağlı paket süt artik sizlerle sağlıklı bir yaşam için tek adres

Abs Adnan Bostan Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti.

 1994 yılından bu yana, kurumsal bir kimlikle sektörde risk analiz ve danışmanlık dahil, her türlü sigortacılık hizmeti vermeye devam edilmektedir. Uzun yıllar özel sektörün önde gelen kuruluşlarıyla çalışmalarından edinmiş olunan deneyimle hizmetinizdeyiz

Küçükballı İlaçlama

 Sağlık bakanlığından onaylı haşere ve kemirgen ilaçlaması.

Vectorelstudio İ Graphic Design Factory

 İşimiz, firmanızın hizmet ya da ürününü sattırmak. Bunu yaparken ürün yerine ön plana geçebilecek her şeyi ortadan kaldırmak, geriye kalanı ise sadeleştirmek, alakasızı ayrıştırmak, ana mesajı asıl kitleye en kısa yoldan ulaştırmak.

Çiftçioğlu İnşaat Ve Boya

 Firmamız 2001 yılında mehmet aslan tarafından kurulmuş olup, disiplinli ve düzenli iş politikasıyla günümüzde en sağlıklı hizmeti vermeye devam etmekedir...

Bora Baharat Ve Şifalı Bitkilerle Yaşam

 Hertürlü hastalığın tedavisini şifali bitkilerle yapıyoruz, sizinde hakkınız sağlıklı yaşam

Polimek A. Ş.

 Sanayi, savunma, sağlık, eğitim, turizm ve hizmet sektörlerine güvenlik ve kontrol ile ilgili bilgisayar tabanlı devriye (Bekçi) tur kontrol, personel devam kontrol (Pdks), geçiş kontrol (Gks), özel alan kontrol ve genel otomasyon sistemleri üretmektedir.

Alber Veteriner

 Veteriner hekim türkan süer, veteriner kliniği poliklinik hizmeti, aşı programı, genel muayene, sağlık karnesi, mikroçip takma, acil servis, operasyon, laboratuvar, röntgen, ultrason, endoskopi, pet shop, bütün hayvan hastalıkları ve bakımı

Ufuk Gıda Sanayi

 Ufuk gıda olarak güvenle tüketebileceğiniz katkısız doğal ve sağlıklı ürünler sunma gayreti içerisindeyiz.

Clnc Lazer Güzellik Merkezi

 Clnc lazer, uzman doktor ve güzellik uzmanları ile estetik ve lazer uygulamaları konusunda hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Taktim Grup Medikal

 Taktim grup medikal faaliyet gösterdiği alanlarda ihtisas sahibi bir firmadır. Dünyada kabul görmüş ürünleri türkiye de de aynı anda kullanıcı hizmetine sunmayı ilke edinmiştir. özellikle fizik tedavi ve üroloji dallarına ağırlık vermiştir.

Göreme Ortopedi Protez-ortez Rehabilitasyon Mrk Ltd. Şti.

 Protez-ortez ve ortopedik tıbbi malzeme tanıtım üretim ve satışı

Tub-iş Elbiseleri

 İş elbiseleri, personel giyim, ahçı, komi, garson, ebe, hemşire, okul, hastane, pastane fırın, doktor, tulum, şapka, pvc, önlük imal ediyoruz.

Efza İş Güvenligi Malzemeleri San .tic.ltd.şti.

 Firmamız kaliteli ve verimli bir üretim için iş güvenliği ve kişisel koruyucu donanımları sektöründe öncü ve lider markalarıyla hizmet vermektedir. Sağlıklı ve güvenilir bir çalışma için iş güvenliği emniyeti bir zorunluluktur

Deşifre Sağlık Kabini Ve Sünnet Kliniği

 Sünnetçi ve evlere sağlik personeli gönderilr, sizlere bir telefon kadar yakiniz

Fidas Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri Servisi

 Merkezi adana'da bulunan, "Fidas haşere kontrol ve dezenfeksiyon hizmetleri servisi", çevre sağlığı ve dezenfeksiyon alanında hizmet veren bir kuruluştur.

Okyanus Çamaşır Evi

 Camasır yıkamada sağlık ve temizliği ön planda tutarak, ekonomik hizmet garantisi

Altay Temizlik Sağlık İş Güvenliği Taahhüt Ticaret Ortaklığı

 Temizlik ve her türlü hastane sarf malzeme ve temizlik hizmetleri

Dijinet A.ş

 Uydu, kamera ve bina otomasyonlarında rakipsiz. Kalite ve en iyi hizmet

Zeniyan Teknolojik Yapı

 Antibakteriyel sağlık odaları yapımı tasarımı projelendirilmesi. Yoğun bakım steril ve müşade odaları ameliyathaneler' in yapımı. Tamamen hijyenik sağlıklı yapılandırmalar. Müracattan görüntülü sesli hasta ziyaret sistemleri. Sistem odaları dizaynı.

Kaptan Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti

 Kaptan sigorta aracılık hizmetleri ltd.şti. 1998 yılından kurulmuştur.Kuruluşundan bu yana sigorta sektöründe ki tüm bilgi , tecrübe ve becerilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.

Afm-bin Yapı İnşaat

 Uygun çözümler yapıda yeni bir çizgi

Pakten Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. A. Ş.

 Pakten a.ş. Joyful ve önlem çocuk bezlerinin üretici firmasidir.Yillarin verdiği birikimle siz değerli tüketicilerimize kaliteyi sunmayi ilke edinmiştir.

Barla Medikal

 Tüm medikal sarf malzemler

Detay Danışmanlık

 İso 9001 kalite yönetim sistemi, iso 14001 çevre yönetim sistemi, ohsas 18001 işçi sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemi, iso 22000/haccp gıda güvenliği yönetim sistemi, sağlıkta kalite ve akreditasyon, ce markalama konularında eğitim ve danışmanlık

Ay-çe Özel Sağlık Hizmetleri Tic.ldt.şti.

 Tıp merkezi

Atasam Oksijen Üretim Sistemleri Imalati Ihracati Ithalat

 Oksijen üretim sistemleri imalatı ihracatı ithalatı medikal oksijen üretim ve depolama sistemleri, yüksek basınçlı tüp dolum sistemleri

Biomed Bilgisayar Ve Medikal Ürünler Paz.tic.san.

 Kayseri ve genelinde medikal ve bilgisayar malzemeleri satışı, servis destek

Fitdans Spor Merkezi

 Dans cha cha, samba, tango, salsa, rumba, fitness aletli cimnastik. Kardio, pilates, step, aerobik

Aktif Spor Aletleri

 Tüm spor aletlerinin satışını ve tamiratını yapmaktayız...

Ankara Bck İlaçlama 0312 285 81 91

 Profesyonel ilaçlama, pest kontrol. Uzman, deneyimli, eğitimli kadro. 1994'ten beri.

Oktay Çiçek

 Sembol çiçekçilik online çiçek servisi!!! ARAMA SONUÇLARINDA EN FAZLA 50 SONUÇ GÖSTERİLİR !!!
Daha fazla sonucu incelemek için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.
Sayfa 0.4785 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x