Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 4Kreş Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Kreş arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Anaokulu-programi.com

 Anaokulu, kreş, yuva ve çocuk evlerinin öğrenci işleri ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm konularda çözüm üretmek amacıyla hazırlanan ve şu anda türkiye genelinde 17 ilde kullanılan, devlet ve özel anaokullarına göre hazırlanmış ilk öğrenci takip programıdır.

Civciv Anaokulu

 Civciv anaokulu on yıldır uzman kadrosuyla okul öncesi eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

Harikalar Diyarı Anaokulu

 Eğitimde en yüksek hedefimiz atatürk ilke ve inkılapları çercevesinde çocuklarımızın kendisi ile ilgili olan şeyleri başkalarının, büyüklerinin belirlemesinden kendisinin belirlemesine ulaşmasıdır.

Ümit Çocuk Evi

 Genç, dinamik ve yenilikçi kadromuzla kaliteli eğitim hizmeti...

Deniz Özel Eğitim Öğreenim Tesisleri

 İzmir'in en büyük ve en donanımlı anaokulu

Kurabiye Çocukevi

 çocuğunuzun güven ve özveri ile büyütülen en tatlı anaokulu... Hem oyun oynayıp hem öğrenmek hiç bu kadar zevkli olmamiştı..

Kurabiye Çocuk Evi

 çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz yer...

Kardelen Çocuk Köşkü

 Kardelen anaokulu

Özel Uyanış Anaokulu

 Her çocuk özeldir. çocuğunuza hayatı boyunca verebileceğiniz en önemli ve en anlamlı hediye, kaliteli, verimli, atmosferi sevgi ve özenle oluşan bir kurumda okul öncesi eğitimi almalarını sağlamak olacaktır.

Küçük Yıldızlar Mini Koleji

 Yaşayarak öğrenmenin adresi... 2-6 yaş grubu geleceğimizin parıldayan yıldızları çocuklarımızın meraklarını arttıracak, eğlenerek yaratıcılıklarını geliştirecek, ev sıcaklığında, sevgi dolu bir ortamda ışıldamalarını hedefliyoruz.


T.c M.e.b Konya Özel Küçük Dahiler Anaokulu

 Okulumuz 420m2 kapalı 150m2 açık alanda eğitim vermekdetir.3 etkinlik sınıfı 1 oyun odası bilgisyar sınıfı 40 kişilik yemekhane doktor psikolog ingilizce öğretmeni bilgisyar öğretmeni halk dansları öğretmenimiz mevcuttur ayrıca çocuklarınızı okul saatleri

Özel Nazlım Kreş Ve Anaokulu

 çok özel bireysel okulöncesi eğitim bale,sanat,spor,eğitim

Paşam Tirit

 Mersinin en idaalı işkembe çorbası,süzme mercimek çorbası,toprak kapta tirit kebabı ve günlük ev yemeklerimizle hizmenizdeyiz

Canım Annem Anaokulu Ve Kreş

 Canım annem anaokulu çocuk merkezli bir eğitim kurumudur.Bizim işimiz 1989'dan beri çocuktur.

Özel Boyraz Sevgi Çiçeği Anaokulu

 çocuk sevgiyle büyür. çocuğunuz sevgi çiçeğinde; paylaşımı bilen, sorumluluk sahibi, hayal gücünü kullana bilen, sabırlı ve çalışkan bir kişilik kazanır. çocuklarınızın; öz güvenli, aktif, neşeli ve sevgi dolu olmasını istiyorsanız tercihiniz sevgiçiçeği

Tuna Plise

 Firmamız hertürlü plise ve kreş işlemlerinin yanında, plise ve kreş makinelerinin imalat ve satışını da yapmaktadır.

Dört Mevsim Kreş Ve Gündüz Bakımevi

 Periyodik doktor kontrolü, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı, öğrenci servisi, el sanatları eğitimi, sosyal etkinlikler, gezi programları, tiyatro eğitimleri, bilgisayar eğitimi, aileler için seminerler, yabancı dil eğitimi.

Morfiller Anaokulu

 Morfiller anaokulu okul öncesi eğitim, okul hakkında bilgi, hedefler, kadro, eğitim, canlı yayın, resimler ve iletişim bilgisi bulunmaktadır.

Sayfa 0.6742 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x