Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 4İngilizce Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

İngilizce arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Evren Yabancı Dil Kursu

 çalışmakta olduğu profesyonel kadrosuyla 5. Yılında hedeflediği noktaya gelmiştir, eskişehir’de bir çok ilklere imza atmış olan dil eğitim merkezimiz, ingilizce, almanca yanında ilk defa fransızca, rusça, italyanca ve ispanyolca dil eğitimide vermek

Üsküdar Deniz Metod Dergisi Dershanesi

 üniversite hazırlık, sbs liselere hazırlık, ilköğretim, lise takviye kursları ve ilköğretim ingilizce (Junior english) kursları ile hizmetinizdeyiz.

Vizyon Açıköğretim İngilizce Kpss

 Açıköğretim fakültesi kursları, kpss kpds hazırlık, ingilizce, ales hazırlık, dgs hazırlık kursları ile hizmetinizdeyiz.

Everest Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi

 Everest eğitim ve danışmanlık merkezi, yepyeni bir eğitim modeliyle siz değerli öğrencilerimize yarış haline dönen sınavlarda en yükseğe çıkmanın, en önde koşmanın formüllerini veriyor.

Bizim Eğitim Hoşdere

 Deneyimli öğretmenlerin dersleriyle ilköğretim lise matematik fen her seviyede ingilizce türkçe almanca rusca hollanda flamanca kpds sbs üds hazırlık atlama özel ders ve gruplarımızla hizmetinizdeyiz

Kaya Kariyer Eğitim Merkezi

 Yabancı dil, bilgisayar, kişisel - kurumsal gelişim, spk lisanslama sınavlarına hazırlık eğitimleri

Eurolıngua

 Eurolingua, yeni ve farklı eğitim anlayışı ve multimedia araçlarıyla donatılmış sınıflarıyla eskişehir'de yabancı dil eğitimine yön veren bir kurumdur.

Destek Eğitim Ve Danışmanlık

 5 yıldır 7'den 70'e, öğrencilerden işadamlarına uzanan geniş bir kesime özel ders hizmeti sunan destek eğitim; psikolog, danışman ve öğretmenlerden oluşan profesyonel ekibi ile sizi hedeflerinize ulaştırıyor...

Bm Reklam Ajansı Ve Promosyon

 çok dil destekli web sitesi tasarısı, ingilizce, almanca, rusça, fransızca ve diğer, web tasarımı, eticaret, multi medya cd tasarım, iş elbisesi, iş takip çizelgesi, fatura, logo, maskot, slogan, kaşe, bayrak, mühür, katalog, kağıt çanta, amblem

Özkök Eğitim Kjurumu

 Cnc, autocad, top solid ve type3 bilgisayarlı muhasebe, eta ve mikro programları verilmektedir. Bilgisayar işletmenliği, ingilizce


Tekirdağ Mrk. Özel Melahat Ayvaz Güzel Sanatlar Eğitim Kursu

 Resim, ebru, takı, stilistlik, modelistlik, el sanatları, tezhip, minyatür, ingilizce kursları

Avrupa Yakası Dil Kursu

 İngilizce ve almancayla ilgili tüm sınavlar için kurslarımız vardır

T.c M.e.b Konya Özel Küçük Dahiler Anaokulu

 Okulumuz 420m2 kapalı 150m2 açık alanda eğitim vermekdetir.3 etkinlik sınıfı 1 oyun odası bilgisyar sınıfı 40 kişilik yemekhane doktor psikolog ingilizce öğretmeni bilgisyar öğretmeni halk dansları öğretmenimiz mevcuttur ayrıca çocuklarınızı okul saatleri

Anıl Dokuma

 Firmamiz 2001 de kurulmuş olup hızla buyume içerisinde yoluna devam etmektedir.

İslands Bursa Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 Yurtdişina gidiyorsunuz malta ingiltere ispanya italya,amerika güney afrika kanada irlanda, almanya avustralya yeni zelanda da dil öğrenmeye

Özel Finalyabancı Dil Kursu

 Her seviyede yabancı dil kursları

Akademi Marmara

 Açık öğretim, kpss, ingilizce, dgs, smmm, ales kurları

Desk Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 Yurtdışı eğitim, yurtdışında dil okulları, au-pair danışmanlığı, work and travel

Daniel Tasarım

 Web tasarım. Rusça, almanca ve ingilizce web tasarım. Dış ticaret ilişkileri - (pazarlama). Sizi tanitalim

İnter Antalya Emlak

 Antalya da 1992 yılından beri emlak, gayrimenkul, yatırım danışmanlık alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca almanca ve ingilizceyi çok iyi derecede konuşan bir ekibe sahiptir. Merkez şirinyalı ve konyaaltındadır.

Boğaziçi Bilgi

 Adiyamanda en iyi kadro ile kpss, dgs, ingilizce, matematik kursları vermektedir.

Bilimevi Adm Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

 Bilimevi adm yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri, yurtdışında dil eğitimi, sertifika programları, yaz okulları, yurtdışında lise, üniversite, master ve doktora egitimi almak isteyenlere danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

Feyza Eğitim Merkezi

 Bilgisayar kpss dgs aöf ales ingilizce muhasebe hızlı okuma kursları

Ukla Academy

 Kurumların ve bireylarin yabancı dil alanındaki sorunlarına çözümler üretmekteyiz. İngilizce ve almanca program alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Tirkeş Bilgisayar Ve İngilizce Kursu

 Tirkeş bilgisayar ve ingilizce kursu "1991 den beri pusulanız"

Swan English

 Ankara da çocuklar için ingilizce eğitimi veren swan english milli eğitim bakanlığına bağlı bir özel eğitim kurumudur. çocuklar ve liseli öğrecilerin ingilizce eğitimi konusunda uzmanlaşmış olan swan english kpds ve üds hazırlıkları da yapmaktadır.

Akademi Bilişim Teknolojileri - Bilgisayar Kursları

 Bilgisayar işletmenliği, bilgisayarlı muhasebe kursları, autocad (2d-3d), 3d studio max, solid work kursları, grafik tasarım, programlama, web tasarım kursları, açıköğretim matematik kursu, ingilizce ve almanca kursları verilmektedir.

Elit Açıköğretim Kursu Ve Yayınları

 Elit açık öğretim ingilizce bilgisayar kursları ve yayınları online eğitim yaprak testler soru bankaları yardımcı kitaplar.

Only English

 İngilizceyi ezberleterek değil kullandırarak öğreten farklı bir metotla yabancı öğretmenler eşliğinde zevkli bir eğitim.

Tümdiller Tercüme Ltd. Şti.

 Tüm dillerde yeminli ve noterli tercüme hizmetleri.

M&y Ajans Organizasyon Promosyon Reklam Hizmetleri

 Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde eğitimlerini sürdüren ve tamamlamış 18,25 yaş arası başta ingilizce olmak üzere, microsoft office bilgisine sahip, teknik sunum tecrübeli prezantabl genç kız ve erkekten kurulu ekibimizle fuar seminer vb.

Grup Vizyon

 12/14 kişiye kadar deneyimli müzisyenlerden oluşturabildiğimiz müzik grubumuzla,1960'lardan günümüze ingilizce, ispanyolca, latin, greek, nostaljik ve güncel türkçe pop müzik repertuarımızla yerli ve yabancı konuklara hitap edebilmekteyiz.

Oxford English School

 Oxford english school. Genel ingilizce, iş ingilizcesi, özel ders indirimli kurs kampanyamız başladı.

İdem İngilizce Dil Eğitim Merkezi

 İdem ingilizce dil eğitim merkezi telefon ve adres bilgileri

Dilbilim İngilizce Kursu

 Dilbilim ingilizce kursu telefon ve adres bilgileri

Bigem Bilgisayar İngilizce

 Bigem bilgisayar ingilizce telefon ve adres bilgileri

Akdil İngilizce Kursu

 Akdil ingilizce kursu telefon ve adres bilgileri

Hms Yurt Dışı Eğitim Ve Danışmanlık

 Hms education service ingilizce'yi en iyi şekilde öğrenebileceğiniz dil kurslarıyla yoğun ingilizce veya toefl hazırlık kursları ile ilgili hizmet verir.

Else Dil Kursu

 Arapça dil eğitimi ve yaygın dillerde tercüme hizmeti

Arı Spor Tesisleri

 Arı spor tesisleri, çankaya üniversitesi ve arı okullarının 100.Yıl semtindeki merkez kampüsü yanında, kızılay'da bulunan çankaya üniversitesi ingilizce hazırlık okulu ve arı dersaneleri'ne ait alanlarda çeşitli spor olanakları sunmaktadır

Sayfa 5.0650 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x