Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 5İlaçlama Firmaları Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

İlaçlama Firmaları arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Detay İlaçlama

 Firmamızın genel haşere mücadelesinde kullandığı ilaçlar, who (dünya sağlık örgütü ) ile fao (dünya tarım ve gıda teşkilatı ) normlarında olup, t.C. Sağlık bakanlığının ithal izin belgelerine sahiptir.

Bursa Böcek İlaçlama

 Kullanılan yöntemler dünya standartlarında olup, ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen who (dünya sağlık örgütü ) tarafından önerilen insektisitlerdir.

Meltem Tarım

 Meltem tarim;konyada yağmurlama sulama sistemleri imalatı, plastik küresel hat vanası imalatı, yağmurlama sistemleri parçaları imalatı, damlama sulama sistemleri imalatı, plastik ilaçlama pompaları imalatı, çim sulama fıskiyeleri imalatı...

Savaşan Temizlik İlaçlamave Fümigasyon Hizmetleri

 Firmamız uzman kadrosuyla temizlik, ilaçlama ve fümigasyon hizmeti vermektedir.

Fidas Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri Servisi

 Merkezi adana'da bulunan, "Fidas haşere kontrol ve dezenfeksiyon hizmetleri servisi", çevre sağlığı ve dezenfeksiyon alanında hizmet veren bir kuruluştur.

Prokon Halk Sağlığı Ve Tar. Ürn. İml. Tem. San. Tic. Ltd. Şt

 Merkezi adana da bulunan prokon (Profesyonel kontrol) ltd. Haşere kontrol hizmetleri halk sağlığı ilaçları pazarlama ve danışmanlık konusunda türkiye genelinde hizmet veren bir kuruluştur.

Tragal İlaçlama Fümigasyon Dezenfeksiyon Ve Temizlik

 Her türlü haşere ilaçlaması yapılır.

Ankara Bck İlaçlama 0312 285 81 91

 Profesyonel ilaçlama, pest kontrol. Uzman, deneyimli, eğitimli kadro. 1994'ten beri.

İltav Haşere Kontrol Hizmetleri

 İltav türkiye çapında yaygın servis ağıyla ihtiyaç duyulan tüm işletmelerde profesyonel olarak haşere kontrolü hizmeti vermektedir.

Özuygun Su Motorları Konya

 Su motoru tamiri, su motoru yedek parçası, çapa motoru, çapa makinası, çayır biçme makinası, motopomp tamiri, bahçe traktör, ilaçlama motoru, jeneratör, kayık motoru, helezon motoru, ikinci el su motoru, kompaktör tamiri


Aderans Hizmet İşletmeciliği Ltd.şti.

 Temizlik ilaçlama peyzaj personel temini

S.o.s Metot İlaçlama

 Sağlık bakanlığından izinli dünya sağlık örgütünce (Who) öngörülen metotlarla her türlü haşere kontrol ve mücadelesi yapılır

Artı İlaçlama Ltd. Şti.

 Haşere ilaçlama firması, haşere böcek ilaçlama servisi, ev apartman kurum hastane ilaçlama hizmetleri, kemirgen mücadelesi

M&c İlaçlama

 Haşere ve kemirgen mücadelesinde sinirsiz hizmetin tek adresi m&c ilaçlama

Clınıc İlaçlama

 Haşere ve kemirgen kontrol servisi

Işıltı Temizlik

 Her tür temizlik işleri

Oksygen Çevre Sağlığı Sistemleri Ve Dan.hizm.

 Firmamız gıda firmalarına yönelik,hijyen ekipmanları,pest control hizmeti ve ekipmanları üzerine faaliyet göstermektedir.

Aser Cevre Saglıgı Sistemleri

 Kaliteli teknik çözüm

Aser Cevre Sağlığı Sistemleri

 İlaçlama konusunda teknik danışmanlık

Arla Çevresel Ve Tarımsal Mühendislik

 Ziraat mühendisleri denetşmi altındaki kadrosu ile tc sağlik bakanliği ilaç uygulama izni ve tse hizmet yeterliliği belgeleri sahibi haşere ilaçlama firmasıdır.

Balıkesir Safran Çevre Sağlığı Hizmetleri

 Firmamız kapalı ve açık alanlarda yürüyen haşere, kemirgen ve uçan haşere mücadelesi yapmaktadır. Otuz yılı aşan deneyiminin, birikim ve tecrübenin yanında, en ileri teknolojinin uygulandığı firmamız safran; balıkesir'de ilaçlamanın gerçek adresi

Genç Çevre Sağlığı Ltd. Şti.

 şirketimiz gıda firmalarına yönelik hijyen ekipmanları, pest control hizmeti ve ekipmanları üzerine faaliyet göstermektedir.

Betis Haşere İlaçlama Servisi

 Haşere ilaçları türkiye distribütörü medikal, itriyat, ilaç ve ilaçlama şirketlerine haşere ilaçlarının bölge veya il bayilikler verilecektir. Firmamız aynı zamanda genel haşereye karşı garantili ilaçlama yapmaktadır.

Sayfa 2.2453 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x