Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 3Hostes Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Hostes arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Partiyedi Organizasyon Catering

 Alternatif düğün organizasyonları (Kır-tekne-çiftlik düğünleri) ile görkemli açılışlar, çiçek-kumaş-balon süslemeleri, müzik ve gösteri organizasyonları, hostes-manken-oyuncu temini, festival ve defile organizasyonları, indoor-outdoor aktiviteleri...

M & N Tasarım

 Organizasyon, açılış, davetiye, tabela, matbaa , hizmetleri, hostes temini

Ajans Lanse Reklam Tanıtım & Organizasyon

 7 ilde toplam 18 bölge temsilcimiz ile türkiye genelindeki çalışmalarınız için, en doğru ve profesyonel ekibi size sunabiliyoruz.

Deniz Turizm

 Kongre ve incentive alanında, antalya lokasyonlu olarak firmalara destek sunan bir şirketir

Hayal Organizasyon

 Her türlü düğün, nişan, açiliş ve özel günlerinizde, ses, ışık ve görüntü sistemleri ile host, hostes ve güvenlik hizmetleri ile siz degerli müşterilerimizin çözüm ortagi...

Price Tanıtım Reklam Ve Organizasyon Hizmetleri

 Fuar hizmetleri, host ve hostes temini, merchandising, özel organizasyonlar, anket ve araştırma, indoor, outdoor, roadshow, door to door, tanzim ve teşhir, gizli müşteri hizmetleri, mağaza içi aktiviteler

Mavifil Ajans Mersin

 Reklam, dia çekimi, katalog tasarım, mimari maket, fuar stand, digital baskı

Fulya Organizasyon

 Kaliteden ödün vermeyenlere, düğün, gala, yiyecek içecek, sanatçı, manken, müzik gurupları, seçtiğiniz mekanlara 1000 ve üzeri hizmet...

Dream Incentive Turizm

 Acentamız ve organizasyon departmanımız ile birlikte antalya ve tüm türkiye genelinde kongre, bayi, meeting, event fuar, seminer, organizasyon danışmanlık hizmetleri sektöründe part time (Hos-hostes) transfer vb hizmetler vermekteyiz.

Sky Ajans

 Organizasyon, tanıtım, promosyon


Hisdaş Medyapol Halkla İlişkiler

 İzmir'in 1983'te kurulan ilk profesyonel halkla iliskiler ve organizasyon şirketidir.

Turset Travel

 Antalya ve bölgesinin kongre bayi toplantısı ve organizasyon akitiviteleri konusunda en eski ve en güçlü şirketidir

Berfin Ajans Organizasyon

 Güney doğu ve doğu geneli yapı marketlerde satış destek hizmeti, a.S.D.( acil satış destek ) çalışmaları, mearch ekibi yerel mağazalarda yeni ürün lansman ve satış destek çalışmaları, tadım, tanıtım ve satış destek çalışmaları, imaj destekleme

Kent İletişim Tanıtım Yayıncılık

 Davet, toplantı, fuar, seminer, gezi organizasyonlarında profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Görkem Organizasyon

 Catering, açılış, temel atma, düğün, havaifişek, host ve hostes temini...

Antwork Events

 Antalya' daki organizasyonlarınız için local destek

Egevizyon Tanıtım Org. Reklam Tahmil Tahliye Ltd Şti.

 Tanıtım organizasyon firması

Grande Organizasyon Ve Danışmanlık

 Basın ve halkla ilişkiler danışmanlığının yanısıra, organizasyonlara her türlü lojistik desteği sağlamaktayız.

Batumajans

 1995 yılından beri firmanızın ihtiyaç duyabileceği host, hostes, tercüman ve promosyon ekibi taleplerinizi beklentileriniz doğrultusunda karşılar.

Ajans Muchmore

 Ajans muchmore en kaliteli hizmeti sunmak için kurulmuştur. Amacımız bu hızlı hayatın içinde sizinle bütün organizasyonlarınızda eleman istihdamı sağlayarak yer almak böylece nefes alabileceğiniz boşluklar bırakmakmaktır.

Loce Organizasyon

 Loce organizasyon, bireysel ve kurumsal organizasyonlarda profesyonel çözümler sunan bir hizmet sağlayıcısıdır. Organizasyon yükünü sıfıra indirdiğimiz, memnuniyetleri ile ödüllendirildiğimiz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten onur duyacağız.

Mg Tanıtım

 Başta tanıtım ve organizasyon işleri olmak üzere market tanıtım aktivitileri, fuar ve açıkhava tanıtımları, broşür dağıtım çalışmaları, kapı kapı aktiviteleri yapılmaktadır....

Ajans Dynamıc

 Tanıtım,organizasyon,fuar,tanıtım hostesi,karşılama hostesleri,dansçı temini,aktivite elamanları,model manken,katolog çekimi,klip reklam çekimi

Yakut Organizasyon

 Sünnet, düğün, fuar , açilişlarinizda sizinleyiz. Organizasyon adina ne varsa.....

Vipsel Organizsyon

 Model manken host, hostes, müzik, animasyon ve dans grubları temini

Mor Tanıtım Ve Organizasyon

 Organizasyonlar düzenliyor,broşür, kartvizit ve tüm baskı işlerini tasarımından matbaaya kadar sonuçlandırıyor, reklam,tanıtım ve eğitim filmleri hazırlıyor,fotoğraf çekiyor,web sayfası yapıyor,bunların sunumları için düşünceler üretiyoruz.

Ajans Laila

 Hostes, host, manken, model, garson, vale, organizasyon

İmaj Castin Sinema Dizi Film

 Dizi, film, reklam projelerine oyuncu castı verilmektedir. Fuar ve organizasyon tanıtımlarına hosteslik hizmeti verilir. Profesyonel senarist ekip, defile ve katalog hizmetleri verilir.

Tuga Organizasyon Tanıtım Cast

 Fuar, kongre, toplantı, açılış, seminer, market, alışveriş merkezi, açıkhava tanıtım çalışmaları gibi organizasyonlarda görev almış; sosyoloji, psikoloji, güzel sanatlar, grafik, pazarlama ve halkla ilişkiler bölümlerinden mezun presentabl bir gruptur.

Loya Ajans

 Market, fuar, palyaço, ses sistemleri, müzik grupları( ünlü sanatçılar ) kurumsal ve kişisel tüm organizasyonlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Park Davet Organizasyon

 Açılış organizasyonları, temel atma törenleri, düğün organizasyonları, şenlikler, festivaller, havai fişek gösterileri.

Ata Ajans Organizasyon

 Temel atma törenleri, firma tanıtım organizasyonları, fabrika, mağaza, bar, cafe, restaurant açılışları, seminer, fuar, şirket toplantıları, kongre organizasyonları, defile organizasyonları, manken,sanatçı temini,host-hostes temini

Group Organizasyon

 Antalya ve tüm türkiye genelinde kongre, bayi, meeting, event fuar, seminer, organizasyon danışmanlık hizmetleri sektöründe part time (Hos-hostes) transfer vb hizmetler vermekteyiz.

Akyüz Organizasyon

 Piknik, şenlik, kutlama, konser, açılış, tanıtım, festival, toplantı, road show, fuar, seminer organizasyonları, tekne gezisi, gemi indirme, temel atma töreni, yılbaşı partisi düğün, sünnet düğünü, doğum günü organizasyonları ile hizmetinizdeyiz.

Eylül Organizasyon

 Tanıtım, organizasyon, stand tanzim, teşhir, merchandising, fuar, kokteyl, açılış, panel, host-hostes database oluşturma hizmetleri ve kurumsal kimlik çalışmaları.

Ajans Rsm

 Balon süsleme, ses, ışık, sahne, protokol tirübün, konser, temel atma, kongre, açılış, animasyon, çocuk tiyatrosu, hacivat karagöz kukla tiyatrosu, hostes, manken ve sanatçı temini.

Allegro Ajans

 He türlü tanıtım aktiviteleriniz için gerekli host, hostes temininde ilk adresiniz

Hope Organizasyon

 Ses, ışık ve görüntü sistemleri, masa sandalye giydirme , balon süslemeleri, özel günlerinize özel araba kiralama tatil organizasyonları, yat ve gezi organizasyonları, catering, host ve hostes temini, animasyon grupları.

Gold Organizasyon

 Açılış, düğün, sünnet, festival vb. Organizasyonlar masa ve sandalye süsleme, görsel tasarım, hosteslik hizmetleri.

Es Organizasyon

 Davet, düğün, bayi toplantıları, parti kutlamaları, animatörler, karşılama host ve hostesleri, dans grupları, otantik ve dünya müziği grupları, ses sistemleri, güvenlik hizmetleri

Ajansca Fuar

 Stant hostesi - fuar hostesi fotomodel - manken, insan kaynakları, süsleme, balon, zeplin, havai fişek gösterisi,

1001 Gece Organizasyon

 Koonservatuar mezunlarından oluşan firmamızdan; konser, düğün, toplantı, kutlama, açılış, tören, fuar, organizasyonlar için, isimli sanatçı, müzik-dans grupları, dj, animasyon, sunucu, ses- ışık sistemi, hostes, süsleme, catering, tanıtım, ajans.

Sayfa 0.7794 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x