Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 7Gümrükleme Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Gümrükleme arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Izmirbridge Dış Tic. Ve Ulus. Nak.

 İzmir merkezli firmamız izmir bridge rusya, ukrayna ve kazakistan nakliyesinde, gümrüklemede, ihracatta gerekli evrak ve belgelerin temininde hizmetinizdeyiz.

Gür-kan Lojistik Ulus. Taş. Ve Tic. Ltd. Şti.

 Avrupa, doğu avrupa, baltık cumhuriyetleri asya,ortadoğu, bağımsı devletler topluluğu ve turki cumhuriyeti tüm destination full/parsiyel deniz, hava, kara taşımacılığı servisimiz vardir.

Ekobim Yazılım San.tic.ltd. Şti

 Ticari ve sektörel yazılımlar. Erp, mrp, crm, nakliye, gümrükleme, askeriye, kurumsal özel çözümler..

Protrans Uluslararası Nakliyat Ve Dış Tic.ltd.şti.

 Protrans, mutlak müşteri memnuniyeti prensibini kendine ilke edinmiş olarak türkiye ile avrupa ülkeleri ve türk cumhuriyetleri arasında uluslararası karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı yapmaktadır.

Elit Lojistik

 Firmamız kapıdan kapıya teslim (Door to door) çalışma anlayışı ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen, ithalat, ihracat, uluslararası taşıma (Kara, hava, deniz, demir, kombine), gümrükleme, depolama, sigorta, yurtiçi, dahili nakliye

Star Taşımacılık Güm. Ve Tic. Ltd. Şti.

 1991 yılından bu yana deneyimli kadromuzla sektördeki yerimizi korumaktayız, nakliye, gümrükleme, ithalat, ihracat...

Msg Lojistik

 Kargo konteyner nakliyesi

Bilgi Gümrük Müşavirligi Ltd Şti

 İthalat ihracat, her türlü gümrükleme

Berk Dış Tic İth İhr Loj.hiz.ltd.ştiq

 Firmamız 2003 yılından itibaren kadıköy merkezde gümrükleme ve dışticaret ve lojistik hizmet alanında faaliyet göstermektedir.

Umay Uluslararası Nakliyat-gümrükleme & Lojistik Hizmetler

 Firmamız dünyanın her yerine parsiyel komple kara, hava, deniz nakliyesi olarak hizmet vermektedir.


Sağlık Antrepo

 Sağlık antrepo istanbul'un içinde yenibosna'da, atatürk havalimanı'na 5km uzaklıkta, hemen yanı başınızdayız. Eğitimli profesyonel ekibimizle, uygun fiyatlarımızla a tipi gümrüklü 35bin metrekare genel antrepo ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Sosen Gümrükleme Ve Liman Hiz.ltd.şti

 Firmamız taşımacılık sektöründe kaliteli ve dürüst hizmet vermek amacıyla yola çıkmıştır. Sosen güm müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden politikası ile ihracatı konusunda üzerine düşen sorumluluğun bilinci çözüm ile vermektedir.

Doruk Evdeneve Nakliyat

 şehir içi, şehirler arası taşımacılık, evden eve nakliyat, tehlikeli yük taşımacılığı ve depolama gümrükleme parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz. Eşya ve mallarınızı doruk depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Sertaş Uluslararası Taşımacılık

 Kuruluşumuz ithalat ve ihracat çalışmalarınızda amerika(contınant) avrupa, asya, orta doğu bağımsız devletler topluluğu ve türki cumhuriyetlerine kara, hava, deniz ve tren çalışmalarıyla sizlere hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Pasha Nakliyat

 Evden eve nakliyat, evden eve nakliye, nakliyeci, taşımacılık, gümrükleme, depolama

Voiptürk

 Firmamız sistem kurulumu ve entegrasyonu, sistem güvenliği, bt danışmanlığı, hosting ve sunucu barındırma, gümrükleme sektörü üzerine çalışmaktadır.

Gümüş Nakliyat

 şehiriçi ve şehirler arası komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı

Kelebek Nakliyat

 Evden eve nakliyat şehiriçi , şehirlerarası nakliyat gümrükleme , depolama hizmetlerinden oluşmaktadır. Depolama fiyatlarımız ve koşulları hakkında arayıp bilgi isteyiniz.

Sayfa 0.7095 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x