Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 5Forma Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Forma arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Kargı Tekstil

 İstanbulda kendi imalatımız olan iş üniformaları, tekstil promosyon ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Gezay Tekstil San. Ve Ticaret

 ( formane ) çorap ütü paketleme hizmetleri

Texpro Tekstıl Pazarlama A. Ş.

 Milli ve proforma bazda iplik, ham kumaş satışı ve hazır yuvarlak orgu koleksiyonlar-mümessillikler

Fatih Orman Bahçe Ve Tarım Aletleri San. Ticaret

 Oleomac efco bölge bayii yetkili servis yedek parça

Tub-iş Elbiseleri

 İş elbiseleri, personel giyim, ahçı, komi, garson, ebe, hemşire, okul, hastane, pastane fırın, doktor, tulum, şapka, pvc, önlük imal ediyoruz.

Bülbüller Tekstil

 Optimol, tribol, molub alloy yüksek performans tekstil makineleri kimyasalları

Yavuzhan Bobinaj Konya

 Bobinaj, matkap, elektrikli el alet tamiri, hırdavat malzeme, elektrikli el aletleri yetkili servisi, taşlama, zımpara, polisaj, beton kesme, delici, kırıcı, dekupaj testere, üfleyici, ahşap kesme, gönye kesme, profil kesme

Çekin Üniforma/özta Tekstil

 çekin üniforma ekibi, bugüne kadar personel üniformalarında prestij kalite ve estetiği bir araya getirerek çizgisi ve yine hertürlü yeniliğe açık çağdaş standartlardaki üretimiyle sizlere uzun yıllar hizmet etmenin mutluluğunu yaşamakta ve yaşatmaktadır.

Diyarbakır Bilgi Kpss Eğitim Merkezi

 Kurumumuzda verilen kpss eğitim bilimleri dersleri; alanında uzman, deneyimli, sınav formatına hakim, bu alanda çok iyi bilinen akademisyen kadro tarafından yönetilmektedir. Program, deneme sınavları ve etütlerle desteklenmektedir.

Unalspor

 Forma imalat ve spor malzemeleri


Özel Yedi Yıldızlı Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi

 Dersane ortamı gibi değildir, bire bir ilgi vardır. öğrenci merkezli eğitim yapılır... Ev ortamında ders çalışmadır. Birlikte yaşamayı öğrenmektir. Kısaca öğretmen kontrolünde ödev yapan öğrenciler; düzen kazanırlar

Trm Özel Güvenlik Koruma Ve Eğitim Ltd.şti.

 üniformali özel güvenlik personeli ile koruma ve güvenlik hizmeti

Galeri Ege Spor Tekstil Ltd.şti.

 Her türlü forma, şort, eşofman üretimi ve satışı, takım sporları için aradığınız her türlü spor malzemesi satışı

Gap Danışmanlık

 İnsan kaynakları, seçme yerleştirme,yönetim danışmanlığı hizmetleri,kurumsal eğitimler,

Palet Bilgisayar Yazılım Ve Egitim Hizmetleri

 Palet bilgisayar yazılım ve eğitim hiz.Ltd.şti. Kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, kalite ve standart alanlarındaki yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmış bir kuruluştur.

Puko Danışmanlık

 Kalite danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, sistem danışmanlığı, eğitim,kurumsal danışmanlık

Bakış İş Elbiseleri

 Firmamız 1987 yılı itibariyle iş elbiseleri sektöründe faaliyet göstermektedir.Bakiş iş elbiseleri, ürettiği ürünlerle sınırlı kalmayıp firmanızın istekleri doğrultusunda kendi alanında uzman personelimizle özel renk ve modellerle yine istekleriniz yeter

Güven Tekstil

 Uygun fiyatlarla her türlü;şort,penye,forma,elbise fason olarak dikilir.

Cappan Sport

 Spor malzemeleri imalatı, forma eşofman, antrenman malzemeleri, yağmurluk, kaleci takımları, penye, idman malzemeleri

N&n Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri

 İso 9001-2000 kys, 14001 çevre yönetim sistemi, 18001 iş sağlığı ve güvenliği, 22000 gıda güvenliği standart belgelendirme danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı (Performans değerleme, yeniden yapılandırma, ücret sistemleri) eğitim danışmanlığı.

Eskişehir Mavi Radyo

 Eskişehir den ulusal formatta türkçe pop müzik yayını yapan ve şehrin nabzını tutan radyo istasyonu. 7 & 24 internetten kesintisiz canlı yayın.

Tmi Türkiye Kurumsal Eğitim

 Tmi türkiye, kurulduğu 1989 yılından bugüne kurumsal değişim ve eğitim alanında dünyanın en yetkin kuruluşlarının konsept ve bilgi birikimlerini türkiye'ye kazandırmıştır.

Zeynep Okçu Bale Okulu

 Uluslararası yarışmalarda 1.Likler dahil pek çok ödülü ülkemize getiren, bodrum'da, muğla ilinin meb'e bağlı akademik eğitim veren tek bale okulu.

Gen Bilişim İnteraktif Reklam Pazarlama Ltd. Şti.

 Gen bilişim interaktif, şirketinizin internetteki kimliği ve performansı için,başından sonuna kadar tüm stratejileri sunar.

Fabric 34

 Firmamız yurt içi ve yurt dışı müzik organizasyonları yapmaktadır. Dj ve canlı performans artistlerin menejerlik ve booking hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bayi toplantıları, üniversite ve belediye festivalleri düzenlemektedir.

Mersan Elektrik Cihazları Sanayi

 Redresör, rectifier, transformatör, trafo,kaplama redresörü, eloksal ve galvano redresörleri, akü şarj redresörü, kaynak makinası.

Boncuk Kostüm

 Sünnet ve düğün, açılış ve davet, palyaço - animatör temini, ses ve sahne sistemi, salon süsleme, hediye servisi, anaokulları, ilköğretim ve bale okulları için dans, resital, ve performans kostümleri tasarımı.

Işıl Tekstil

 Fabrika iş elbiseleri , hastane kıyafetleri , hotel Restaurant kıyafetleri , güvenlik üniformesı , iş ayakkabısı, yağmurluk, baret, promosyon, şapka, T-shırt, bayrak, flama, afiş, spor malzemeleri, okul Formaları...

Gürel Neon

 Gurel neon -neon reklam ve transformatör imalatı-neon tabela

Antalyaspor Klübü

 Antalyaspor klübü resmi web sitesi. Kulübün resmi sitesinde, tarihçesi, yönetimi, fikstürü, futbolcular ve performanslarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kulübün diğer branşlardaki etkinlikleri hakkında da bilgiler alabilirsiz.

Extrem Sport

 özel forma siparişi alınır amatör kuluplere derneklere şirket takımlarına özel formalar yapılır

Real Sport

 İsteginize göre futbol forması çeşitleri. Tüm forma ve spor malzemeleri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir.

London House Yurt Dışı Eğitim Ve Danışmanlık

 Eğilimli ve tecrübeli halkla ilişkiler personelimiz ve kalifiye ve formasyon eğitimini almış türk ve yabancı eğitmen kadromuz öğrencilerimize her türlü akademik ve sosyal desteği vermektedirler.

Aydın Düğün Salonu

 Rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşayın. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında , çiftlere özel güldürü , gençlere özel dj performance , ve isteğe yönelik programlar düzenlenme

Sayfa 0.8729 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x