Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 8Eldiven Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Eldiven arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Gelişim Bıçak San. Tic.

 Kalite, hızlı hizmet, en iyi servis ve en uygun fiyat firmamızın temel prensibidir. Size en uygun bıçak bizde mutlaka vardır. Gelişim pres kesim bıçakları; kesilen malzemede kaliteyi, kesim standardını ve seri üretimi sağlar.

Proted Ortopedik Protez Ortez Rehabilitasyon Üretim Merkezi

 Proted ortpedi ltd. şti. Ortopedik protez ve ortezlerin üretimi, ithalatı ve uygulama merkezinde engellilere doğrudan rehabilitasyon hizmeti vermektedir. Uygulama merkezi ankara kolej'de, fabrika ostimde'dir.

Med-ya İş Elbiseleri

 Güvenlik takımı, güvenlik bot ve ayakkabısı, iş takımı, doktor kıyafetleri, hemşire kıyafetleri, tulum, bahçıvan tulum, iş önlüğü, hizmetli ve aşçı kıyafetleri, garson takımı, çelik burunlu bot ayakkabı, çizme deri, montaj eldiveni ve daha birçok çeşit.

Protek Endüstriyel Hijyen Ekipmanları

 Haccp, iso 22000, brc gibi gıda güvenliği yönetim sistemlerini takip ederek, her geçen gün değişen ve gelişen hijyen teknolojisini sizlere en kısa zamanda ve doğru şekilde ulaştırmayı hedefleyerek yola çıktık.

Efza İş Güvenligi Malzemeleri San .tic.ltd.şti.

 Firmamız kaliteli ve verimli bir üretim için iş güvenliği ve kişisel koruyucu donanımları sektöründe öncü ve lider markalarıyla hizmet vermektedir. Sağlıklı ve güvenilir bir çalışma için iş güvenliği emniyeti bir zorunluluktur

Karmet Kimya

 çekomastik silikon sibax poli üretan köpük bally balder tangit tamtut 404 yapiştiricilar astel vege koli ve maskeleme bantlari granit yapiştiricilar dekor rulo ve boyaci el aletleri.Sprey boyalar nitril eldivenler toptan dagitimi

Can Can

 Hijyen ürünleri hijyenik ürünler patentli hijyenik paspas ve özel hijyenik paspas imalatı hijyen ekipmanları imalati ve pazarlaması hijyen sistemleri hijyen egitimleri gıda mikrobiyolojisi gida kontrol labaratuvarı kurulusu.

Çağrı Şapka Promosyon

 çağrı şapka, her türlü şapka, eldiven, bere, promosyon ürünleri, iş elbiseleri imalatı ve toptan satışı sektöründe hizmet veren bir kuruluştur.

Akyıldız Ambalaj

 1200 kalem ürünümüzle toptanda öncüyüz

Öz Anadolu Nalburiye

 Firmamız nalburiye hırdavat sektöründe hizmet vermektedir. Uygın fiyatlarımız için lütfen arayınız...


Nokta Medikal

 Hastane sarf malzemeleri,laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konularında bir çok üründe marmara bölgesi ana bayiiliği yapmaktayız.

Santemed Kimya Medikal San. Ve Tic. Ltd. Sti.

 Gıda sektörüne yönelik dezenfeksiyon ürünleri imalatı, hijyen sarf malzemeleri (Yara bandı, eldiven, ameliyat ipliği vs.), hijyen paspaslar, dezenfeksiyon aparatları satışı.

Yozgat Tekstil Ve Ürünleri

 Kumaş, iplik, ceplik astar, şapka, bere, kaşkol, eldiven, aksesuarı, promosyon ve çeşitleri. İşleriniz itina ile yapılır.

Atakan İş Elbise Ve Techizatları

 Her türlü iş elbiseleri imalatı ve toptan teçhizat satışı. İş takımı, tulum, parka, kaban, mont, tişört, şapka, baret, eldiven, gözlük, ayakkabı, bot, çizme, güvenlik görevlisi elbise ve teçhizatları, doktor, hemşire, hastane görevlileri elbise imalatı.

Çağrı Alışveriş Merkezleri

 25990 çeşitle eldivenden merdivene ardığınız herşey çooook uygun fiyata bizde.

Tüzer Tekstil Ve Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 Firmamız maske, bone, galoş, eldiven, iş önlükleri, angora tavşan yününden üretilmiş ürünler (Fanila, tayt, korse, boyunluk, dizlik, atkı, bere, eldiven, çorap vb.), soya ve bambu ipliğinden üretilmiş antibakteriyel t-shirt ve çorap satışı yapmaktadır.

Sayfa 0.6968 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x