Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 8Eğitim Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Eğitim arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Kale 1 Özel Güvenlik Eğitim A.ş

 özel güvenlik ve eğitim sektöründe faaliyette bulunmaktayız.

Polen Tasarım

 Vizyonumuz polen tasarım moda evinin farkı, modelistlik ve stilistlik eğitimini almış kişilere mesleki olarak yönlendirme hizmeti vermesi, tekstil moda sektörüne yeni tasarımlar ve yeni soluklar kazandırmasından gelmektedir.

Süreç Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

 

Tanıtım Filmi

 Profesyoneliz; 15 yıldan beri görüntüleme, tv programları, belgesel çekimi, firma tanıtımları, haber çekimleri işindeyiz.

Batı Tercume Dil Hizmetleri

 Tercüme farklı kültür ve medeniyetler arasında, iletişim sağlayan bir uzmanlık alanıdır. Doğru tercüme doğru iletişim, konusundaki hassasiyetlerinizin farkındalığı ile “sizin büyümeniz bizim de büyümemiz demektir!”

Rtd Rehber Yurtdışı Eğitim Hiz. Ltd. Şti.

 Belarusta üniversite, master, doktora ve rusça dil kursaları.

Klj Özel Dağdeviren Sürücü Kursları

 Sürekli büyüme ve yenilik felsefesi ile güvenlik hizmetlerine ek olarak, güvenlik eğitimi, personel destek hizmetleri, temizlik hizmetleri, yangın eğitim merkezi ve özel dağdeviren sürücü kursları ile sunduğu imkanları ve hizmet ağını güçlendirmektedir.

Ardicsanatevi

 Her yaş için enstrüman eğitim programı (Piyano, keman, viyolonsel, yan flüt, klasik gitar, bas gitar, elektro gitar, viyola, trompet, trombon, korno, tuba, obua, fagot, klarinet, akordeon) dans tiyatrosu (4-12 yaş),yaratıcı dramai bale

İstanbul Supplier Dış Ticaret Ve Danışmanlık

 İstanbul supplier dış ticaret ve danışmanlık, 2003 yılından bugune, ithalat ve ihracat, danışmanlık ve eğitim hizmeti veren bir firmadır.

Centercert Eğitim Belgelendirme Org. Dan. Merkezi

 *iso 9001:2000 kys, iso 14001 çevre, iso 18001 ohsas danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri ayrıca tetkik zamanı gelen belgelerinizin tetkik için hazırlanması işlemleri, uygun maliyetle ve en kısa sürede yerine getirilir.


T.c M.e.b Özel Sima Estetisyenlik Kursu

 Estetisyenlik kursu , plastik makyaj kursu, lazer epilasyon kursu profesyonel makyaj kursu protez tırnak kursu

Andem

 İşletme bünyelerinde özel amaçlara, işletmelerin gereksinimlerine yönelik olarak hazırlanmış programlarla gerçekleştirmekte ve ayrıca bireysel katılıma açık eğitim seminerleri düzenlenmektedir.

Bonbone Davet Organizasyon

 İşyeri açılışları, animasyon şov ekibi, balon süsleme, dans gösterileri, kukla şov, doğumgünü organizasyonu

Galerie Zafira

 Fransız ve türk mutfağından seçkin lezzetler sunan galerie zafira, modern sanat galerisi ile de uluslararası sergilerle müşterilerine, sanatı ve lezzeti bir arada sunmaktadır.

İsis Tercüme Ve Danışmanlık

 İsis tercüme ve danışmanlık; kızılay ankara'da faaliyet göstermekte olan, bünyesinde 300 ü aşkın profesyonel tercüman barındıran, yeminli tercüme bürosudur. Hizmetlerimiz arasında, yeminli ve/veya noter onaylı çeviriler...

T&t Barter

 Para olmaksızın yapılan, sahip olunan mal ve hizmete karşılık, ihtiyaç duyulan mal ve hizmetin satın alınması işlemidir

As Sürücü Kursu

 Nilüfer ve sırameşelerde hizmetinizde

Eskon By Estamos Travel

 Kongre , seminer ve toplantı organizasyonlarınızda , incentive programlarınızda size özel profesyonel çözümler

Sky Güvenlik

 özel güvenlik, vip koruma, güvenlik

Pergel İnşaat San. Ve Tic. A. Ş.

 Pergel inşaat a.ş., çelik konstruksiyon ve betonarme sanayi yapılarının yanı sıra konut, ticari merkez, eğitim ve sağlık kurumlarının inşaat işlerini gerçekleştirmektedir.

Lisan Arapça Kursu

 6 ayda konuşma garantisi, hocalarımızın tamamı arap olup branş hocalarıdır, ücretsiz derslerimizi izleyebilirsiniz

Postglobal Teknoloji Mühendisliği

 Finans başta olmak üzere, güvenlik yazılımları, sanayi otomasyonu, sanayi süreç yönetim sistemleri, eğitim süreç yönetim sistemleri, kablosuz ağ teknolojileri, internet programlama ve b2b çözümleriyle 2004 yılından beri hizmet vermektedir.

Kayet Danısmanlık

 İzmir ve ege bölgesinde kalite konusunda belgelendirme ve eğitim hizmetleri vermekteyiz. Marka & patent tescil işlemleri ve tse belgelednrime yapmaktayız

Genç Kolej Spor Kulübü

 Mersin genç kolej spor kulübü basketbol, yüzme, tenis

Bilgitim Bilgisayar

 Kurumsal sistem & network departmanı, kurumların eğitim, projelendirme, danışmanlık, felaketten kurtarma, standardizasyon, dış kaynak kullanımı gibi, uçtan uca bilişim altyapı ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek

A Noyan Danışmanlık Ltd. Şti.

 Kalite, verimlilik ve eğitimin trakya'daki tek adresi

Palyaçocu

 Konusunda eğitimli profesyonel kadrosuyla ve kaliteden ödün vermeyen felsefesiyle, özel günlerinizde, doğumgünü, açılış, fuar özel toplantılarınızda size sadece bir telefon uzakta.

Dgs Asansör Ve Yürüyen Merdiven San. Tic. Ltd. Şti.

 Dgs asansör, istanbul ikitelli başakşehir' deki modern ofisindeki gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla, asansör montaj, periyodik bakım ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elit Güzellik Merkezi

 Düğün, nişan ve okul baloları için özel profesyonel makyaj, ayrıca tiyatro ve sınema drama makyaj eğitimi verilmektedir.

Polimek A. Ş.

 Sanayi, savunma, sağlık, eğitim, turizm ve hizmet sektörlerine güvenlik ve kontrol ile ilgili bilgisayar tabanlı devriye (Bekçi) tur kontrol, personel devam kontrol (Pdks), geçiş kontrol (Gks), özel alan kontrol ve genel otomasyon sistemleri üretmektedir.

Egeli Bilgisayar

 Eta bayi, eta ticari program eğitim servis, eta yetkili program satış merkezi, bilgisayar satış ve servisi, network hizmetleri

Özel Güzel Düşler Anaokulu

 Eğitim bizim işimiz

Hayal Sahnesi Bale Ve Müzik Kursları

 Meb onaylı bale ve enstrüman dersleri için hayal sahnesi'nde buluşalım...

İntersistem Teknik Sertifikasyon Ltd. Şti.

 Kalite yönetim sistemleri, ce markalama ve uluslararası standartlara uyumu konusunda belgelendirme ve eğitim hizmetleri

Escape Elektronik San.ve Tiç.ltd.şti

 Network. Teknik servis. Pc satış muhasebe prog.Satış, eğitim güvenlik kamera sistem kobilere web sayfa tasarım

Uzmanlar Apex Eğitim Merkezi

 Kaytılarımız başlamıştır, e-dış ticaret, src1-src2-src3-src4 mesleki yeterlilik belgesi, sistem mühendisliği, yazılım mühendisliği, grafik tasarım(photoshop,corel), bilgisayar işletmenliği, temel bilgisayar, autocad, catia, 3d max

Devpark Technologies Ltd. Şti.

 Devpark hizmet çeşitliliği ve sürekliliği elsefesiyle 2007 temmuz ayında bilgi teknolojileri danışmanlığı, yazılım çözüm geliştiriciliği ve sistem entegrasyonu hizmetleri odaklılığında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Meskom Eğitim Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

 Yetki belgesi müraacatı, yetki belgesi yenilenmesi, ilave/düşüm ve ulaştırma bakanlığı ile ilgili her türlü işlemlerinizde deneyimli ve uzman personellerle hizmetinizdeyiz

Psikologunuz

 İzmir'de psikolojik destek, aile-çocuk, evlilik ve cinsel sorunlar danışmanlığı, bireysel ve kurumsal eğitim çalışmaları

Odtülüler Dershanesi

 Odtülüler dershanesi sunduğu her hizmette, daima “kalite” ve “mükemmelliği” esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim, öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir.

Evren Yabancı Dil Kursu

 çalışmakta olduğu profesyonel kadrosuyla 5. Yılında hedeflediği noktaya gelmiştir, eskişehir’de bir çok ilklere imza atmış olan dil eğitim merkezimiz, ingilizce, almanca yanında ilk defa fransızca, rusça, italyanca ve ispanyolca dil eğitimide vermek

Pqs Danışmanlık

 Pqs danişmanlik 1996 yilinda istanbulda kurulmuştur, günümüze kadar da 1800 ün üzerinde kuruluş ile farkli alanda ciddi başarilara imza atmiştir. İstanbul, ankara, bursa, izmir, sivasta, antalyada şubeleri, 22 farkli ilde acentasi olan bir kuruluştur.

Sunay Gayrimenkul

 Gayrimenkul danışmanlık, emlak alımı satışı, kiralanması ve kalite yönetimi egitimi, iso 9001-2000 belgesi eğitim ve belge hazırlıkları.

Strio Reklam

 Uzunyıllardır araç folyo kaplaması ile uğraşmaktayız, araç kaplaması folyo ile yapılmaktadır, baskılı veya standart renklerle her türlü araç kaplaması yapılır, bizler gerçek işimiz olan araç kaplaması ile sektördeki reklam firmalarınada işler yapmaktayız.

Consept Danışmanlık & Eğitim

 Consept danışmanlık &eğitim kişilerin ya da kurumların talepleri doğrultusunda, danışmanlık, eğitim, istihdam tercümanlık ve kişi ya da kurumlara özel yabancı dil programlarını, uzman kadrosuyla düzenlemektedir.

Ak-ser Bilgisiyar Özel Eğitim Proje Ve Danışmanlık Hiz.a.ş

 Ecdl mcse mcts

Özel Bekirpaşa Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

 Bekirpaşa yüksek öğrenim erkek öğrenci yurdu

Everest Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi

 Everest eğitim ve danışmanlık merkezi, yepyeni bir eğitim modeliyle siz değerli öğrencilerimize yarış haline dönen sınavlarda en yükseğe çıkmanın, en önde koşmanın formüllerini veriyor.

Bizim Eğitim Hoşdere

 Deneyimli öğretmenlerin dersleriyle ilköğretim lise matematik fen her seviyede ingilizce türkçe almanca rusca hollanda flamanca kpds sbs üds hazırlık atlama özel ders ve gruplarımızla hizmetinizdeyiz

Enn Turizm

 Umre ve hacc, yurt dışı eğitim danışmanlığı yurt içi ve yurt dışı turlar, kaplıca, tatil ve otel rezervasyonları!!! ARAMA SONUÇLARINDA EN FAZLA 50 SONUÇ GÖSTERİLİR !!!
Daha fazla sonucu incelemek için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.
Sayfa 0.4479 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x