Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 6Deprem Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Deprem arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Bir-su Sigorta Ve Aracilik Hizmetleri

 Tüm sigorta branşlarında hizmet

Jeo-ar Jeoloji Jeofizik Yeraltı Araşt. Sondaj Ltd. Şti.

 Faaliyet alanları, zemin etütleri, jeofizik yöntemler ile doğal kaynak aramaları (Su,maden vb.) ve sondajları, imar planına esas jeolojik, jeofizik, jeoteknik etütler, kuyu ruhsatı işlemleri.

İtek İleri Teknoloji Ltd. Şti.

 Gaz alarm cihazları (Lpg, co karbonmonoksit) ex proof gaz alarm cihazları, normalde kapalı ve normalde açık selenoid vanalar dn-15 /dn-100,deprem cihazları imalatı tüm ürünlerimiz tse,ce,iso-9001 kalite güvencesi ile üretilmektedir.

Nasır Mühendislik Mimarlık İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 çelik konstrüksiyon fabrika inşaatı, toplu konut, sanayi sitesi, altyapı, villa, işyeri, apartman, site, depreme dayanıklı betonarme plan proje prefabrik istinad duvarı yol müteahhitlik hizmetleri büyük sanayi yapıları inşaası.

Bir-su Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri Ltd.şti

 Tüm sigorta branşlarında hizmet

Nova Karot Ankraj Yapı Kimyasalları

 Firmamız 25 yıldır yapı malzemeleri sektöründe lider firmalardan biridir, karot, ankraj, yapı kimyasalları, beton çatlatma, beton delme, beton kesme, elmas uç, yapı takviye, depreme dayanıklı konut, inşaat malzemeleri, endüstriyel zemin kaplama

Yunteks Sanayı Ve Tıc Ltd Stı

 1977 yılında ankara'da kurulmuş olan firmamız yünteks markası ile her çeşit ev tekstili ürünü,yatak-baza ve battaniye üretimi,toptan satışı ,ihracatı ve taahhüt işleri ile uğraşmaktadır.

Encom Proje

 Betonarme ve çelik yapı projelerinde uzman kadrosuyla encom proje hizmetinizdedir.

Ayyıldız Sigorta Arac. Ve Dan. Hizm.

 Elementer branşlarda "Trafik, kasko, işyeri, ev, makine kırılması, elektronik kasa, nakliyat, 3.şahıs mali mes., hayvan ve tarım, deprem ve diğer sigortalarda" hayat branşında "Bes, sağlık sigorta çeşitlerinde hizmetinizdeyiz. Online teklif alabilirsiniz.

Safa Acar Sigorta Aviva Sigorta Burdur Bucak Acentesi

 Firmamız 2007 başında kurulmuş hızla büyümeye başlamıştır. Trafik sigortaları ve zorunlu deprem dask sigortalarında 3 taksit kasko sigortalarında 8 taksit kampanyası devam etmektedir.


Dgs Asansör

 İkiteli asansör firması, asansör yekili bakım servisi

Orion İnşaat İzolasyon Bil. Tek. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

 Uzun seneler ve yüzlerce referans garantisiyle mantolama izolasyon iç dış cephe kaplama, çatı drenaj, deprem güçlendirme, boya, çevre düzenleme, kaba, ince inşaat ve taahhüt işleri.

Fermanoğlu İnşaat

 Fermanoğlu inşaat; projeden, malzeme temini ve sonrasında inşaatına kadar toplam kalite anlayışı ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Bu amaçla; konut, toplu konut, deprem konutları, okul, hastane ve benzeri projeleri hayata geçirmektedir.

Cihan Başboğa Çadır - Branda

 Firmamiz ; çadir,tente, şantiye çadiri , membran yapilar,iftar çadiri,aşevi çadiri, protokol çadiri , afet ve deprem çadiri , hali saha kapama,kamp çadiri ve kamp malzemeleri alanlarinda sizlere en iyi çözümleri sunmak için hizmetinizdedir...

Akdem Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

 Ankara sigorta a.ş güvencesiyle 'trafik-kasko-konut-işyeri-nakliyat-mühendislik-deprem(dask)-yangin-sağlik-hirsizlik'sigortalari yapilir

Ural İnşaat

 Firmamız 20 yıldır antalya bölgesinde müteahhitlik alanında hizmet vermektedir. 25 yılın tecrübesi, deneyimli kadro, kaliteli malzeme seçimi, kullanışlı ve rahat ev ortamı, estetik içi dizayn tasarımı, depreme dayanıklı yapılar, çarpıcı estetik dış cephe

Sevgili İnşaat

 Sevgili inşaat istanbul anadolu yakasında depreme dayanıklı süper lüks daireler yapıyor. Sevgili inşaat fenerbahçe marin park, bostancı elit park, çiftehavuzlar sevgili residence projelerimizden bazıları.

Asa Ahşap İnş. San. Ltd. Şti.

 Asa ahşap kuruluşundan bugüne geçen sürede genellikle taahhüt bazında çalışmış; milli eğitim bakanlığı,askeriye, hastaneler, deprem konutları gibi yüksek kalite kontrol standartlarında çalışan bir çok idareye iş teslim ederek prestij kazanmış bir firmadır

Taban İnşaat

 Hedefimiz; bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de, binlerce aileyi, hem şirket olarak yapacağımız "özel sitelerde", hem de toplu konut çatısı altında yapacağımız sitelerde, yeni deprem yönetmeliği'ni tam uygulayarak, sağlam, sağlıklı, estetik, kullanış

Kıvılcım İnşaat Emlak Orman Ürünleri

 Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup türkiye distribütörüdür. Depreme ve yangına dayanıklı iso9002 ve almanya hazır konut ve inşaat birliği sertifikalı ahşap prefabrik yapılar kurmaktadır. Ayrıca emlak işleri ve orman ürünleri ithalatı da yapılmaktadır.

Sayfa 0.7078 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x