Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 3Danışmanlık Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Danışmanlık arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

V. İ. P. Kocatepe Güvenlik Ltd. Şti.

 Güvenlik, ehliyet, src, trafik takip, hac-umre, uçak biletleri, otel rezervasyonları, aiki-do karate savunma hizmetleri danışmanlık..!

Süreç Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

 

Fdbhome-fdb Yapı Ltd. Şti.

 Mevcut arsanıza kısa sürede villalarda 90, diğer yapılarda projeye bağlı olarak değişen kısa süreli anahatar teslim uygulama işleri, dekorasyon ve danışmanlık hizmeti veren bayilik sistemi ile çalışan kurumsal yapılaşma

Pmd Mühendislik Danıışmanlık

 Ab ve kırsal kalkınma hibe programlarına, proje hazırlama ve her türlü tarımsal danışmanlık hizmeti

Forever Gayrimenkul Dan. Ve Ekspertiz Hizmetleri

 Forever gayrimenkul&danışmanlık&ekspertiz şirketi, tüm gayrimenkul ve yatırımlar konusunda her kitleye en uygun, bilimsel, güncellenmiş, sektörü günlük takip eden, araştırmacı ruhla doğru bilgileri sunarak danışmanlık ve aracılık hizmeti vermektedir.

Uğur Organizasyon İletişim Danışmanlık

 Uğur organizasyon olarak her türlü aktivitenizi, ürününüzün ve markanızın konumlandırmasını büyük bir titizlik ve profesyonellik ile gerçekleştirmek üzere yola çıkmış bulunmaktayız.

Ayosis Yazılım Bilgi Teknolojileri

 Netsis çözümleri, erp ve mrp uygulamaları. Kuyumculuk erp sistemleri goldfusion

İda Danışmanlık

 İda danışmanlık, ağırlıklı olarak turizm sektörüne hizmet eden, kurumsal web sayfaları tasarımı yapan, online rezervasyon sistemleri kuran, internet üzerinden firmaların kimliklerini ön plana çıkaran bir "çözüm ortağı" firmadır.

İstanbul Supplier Dış Ticaret Ve Danışmanlık

 İstanbul supplier dış ticaret ve danışmanlık, 2003 yılından bugune, ithalat ve ihracat, danışmanlık ve eğitim hizmeti veren bir firmadır.

Centercert Eğitim Belgelendirme Org. Dan. Merkezi

 *iso 9001:2000 kys, iso 14001 çevre, iso 18001 ohsas danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri ayrıca tetkik zamanı gelen belgelerinizin tetkik için hazırlanması işlemleri, uygun maliyetle ve en kısa sürede yerine getirilir.


Abtur Proje Danışmanlık Ltd. Şti

 Ab kırsal kalkınma tarım sanayi vb. Hibe projeleri yatırım teşvik

Andem

 İşletme bünyelerinde özel amaçlara, işletmelerin gereksinimlerine yönelik olarak hazırlanmış programlarla gerçekleştirmekte ve ayrıca bireysel katılıma açık eğitim seminerleri düzenlenmektedir.

Karadağ Emlak Danışmanlık

 İlkemiz dürüst, gayemiz güveninizin eseri olmak hizmetinizdeyiz

İba İnşaat Danışmanlık Ltd. Şti.

 Mühendislik iş deneyim belgeleri değerlendirilir. Temin edilir. İso belgesi danışmanlığı yapılır. 20 yıllık güven ve memnuniyetle hizmetinizdeyiz.

Galerie Zafira

 Fransız ve türk mutfağından seçkin lezzetler sunan galerie zafira, modern sanat galerisi ile de uluslararası sergilerle müşterilerine, sanatı ve lezzeti bir arada sunmaktadır.

İsis Tercüme Ve Danışmanlık

 İsis tercüme ve danışmanlık; kızılay ankara'da faaliyet göstermekte olan, bünyesinde 300 ü aşkın profesyonel tercüman barındıran, yeminli tercüme bürosudur. Hizmetlerimiz arasında, yeminli ve/veya noter onaylı çeviriler...

Akkuş Danışmanlık

 Gayrimenkul alım satım ve kiralamada güvenceniz.

Proliz Proje Danışmanlık Ve Araştırma Ltd. Şti.

 Proliz danışmanllık, avrupa birliğinin tüm resmi duyurularını internet üzerinden yapmasından hareketle temelde internet üzerinden hizmet verecektir.

Trabzon Gayrimenkul Dan. Paz.

 özel gayrimenkul projelerinin pazarlanması, satış-aracılık hizmetlerinin yürütülmesinin yanısıra, her türlü gayrimenkulün satışına veya kiralanmasına aracılık etmek, mevzuat, kredi, mortgage vb konularda müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunmak...

Dijital Dünya Teknoloji Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

 Hizmet ağırlıklı olan firmamız kurumsal firmalara hizmet ve donanım sağlamakta. Bakım anlaşmaları, yazılım, destek, donanım..Vs

Yeni Trend İletişim Tanıtım Yazılım Danışmanlık

 İletişim kuracağız; hayatın içinde, insanlar, gruplar ve toplumlar arasında, hedeflerinizin belirlenişinde etkili, hedef kitlelerinizi etkileyen ve her geçen gün size özgü içerik zenginliği kazanan boyutlarda.

Abs Adnan Bostan Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti.

 1994 yılından bu yana, kurumsal bir kimlikle sektörde risk analiz ve danışmanlık dahil, her türlü sigortacılık hizmeti vermeye devam edilmektedir. Uzun yıllar özel sektörün önde gelen kuruluşlarıyla çalışmalarından edinmiş olunan deneyimle hizmetinizdeyiz

Bilgitim Bilgisayar

 Kurumsal sistem & network departmanı, kurumların eğitim, projelendirme, danışmanlık, felaketten kurtarma, standardizasyon, dış kaynak kullanımı gibi, uçtan uca bilişim altyapı ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek

Sgs Güvevlik Ve Danışmanlık Hizmetleri

 Güvenlik organizasyonlara eleman temini konserler ve etkinlikler

Uzman Bilisim Akademisi

 Microsoft. Egitim ve danışmanlık hizmetleri

A Noyan Danışmanlık Ltd. Şti.

 Kalite, verimlilik ve eğitimin trakya'daki tek adresi

Böcek Organizasyon

 İzmir ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamızın ana etkinlikleri balon dekorasyon, açılış organizasyon, düğün&davet organizasyonu, kurumsal hizmetler, animasyon hizmetleri, danışmanlık

Messen Makina İnşaat Taah. Ltd. Şti.

 Antalya ilinde eksikliği duyulan müşterek tesisat ve özellikle yangın tesisatları, proje uygulamaları konularında, taahhüt hizmeti vermek gayesiyle kurulmuştur.

Yüceler Group

 Yüceler group, nakliyat, danışmanlık, sigorta ve trafik müşavirliği

Eribol Mühendislik Danışmanlık

 Arge projelerinde danışmanlık

Teknik Emniyet Danışmanlık Makina Müh. Hiz. Ltd. Şti.

 Kalorifer kazanı kontrolü,sıcak su,buhar kazanı periyodik kontrolü,kızgın yağ kazanı,basınçlı kapların periyodik kontrolleri,kompresör,hava tankı,periyodik kontrolü,mobil vinç,vinç,forklift yük testi yasal yetkili test kontrol raporlama

Turyap Nalçacı

 Turyap nalçaci konya merkezde, her türlü gayrimenkulün alım, satım ve kiralık işlemlerini gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olan emlak türü ve niteliği konusunda geniş portföyü ile hizmet vermektedir.

Elif Emlak

 Emlak alım satım ve danışmanlık hizmetleri. Tapu takip işleri yapılır

İzmir Diva Emlak

 Firmamiz her türlü emlak alım, satım, kiralama danışmanlık ve emlak dekarasyon işleri konusunda en mükemmel hizmeti vermenin arzusunu taşımaktadır.

Meskom Eğitim Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

 Yetki belgesi müraacatı, yetki belgesi yenilenmesi, ilave/düşüm ve ulaştırma bakanlığı ile ilgili her türlü işlemlerinizde deneyimli ve uzman personellerle hizmetinizdeyiz

Nogate Interaktif

 Yazılım, web tasarım, dış kaynak kod desteği - osc (Out source coding) ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Bileşim Marka Patent Ltd. Şti.

 Yurt içinde yurt dışında marka tescili, tasarım tescili, patent, faydalı model tescili, ayrıca telif hakları konusunda hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Türk patent enstitüsünün resmi siciline kayıtlı vekil bir kuruluşuz.

Alo Teknik Hizmetler Danışmanlık Elelt. Turz. San.tic.ltd.şt

 Alo teknik hizmetler ve danışmanlık her gün artan uzman kadrosuyla tüm teknik problemlerinize 7/24 kesintisiz bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir. Tadilat, dekorasyon, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, iç-dış cephe boyası, çevre düzenleme

Elit Yazılım Ve Network Çözümleri

 Yazılım, tekstil, otomasyon, network, kurulum, danışmanlık

Pqs Danışmanlık

 Pqs danişmanlik 1996 yilinda istanbulda kurulmuştur, günümüze kadar da 1800 ün üzerinde kuruluş ile farkli alanda ciddi başarilara imza atmiştir. İstanbul, ankara, bursa, izmir, sivasta, antalyada şubeleri, 22 farkli ilde acentasi olan bir kuruluştur.

Sunay Gayrimenkul

 Gayrimenkul danışmanlık, emlak alımı satışı, kiralanması ve kalite yönetimi egitimi, iso 9001-2000 belgesi eğitim ve belge hazırlıkları.

Ankara Barkod Etiket Sanayi

 Barkod, etiket, ribon, yıkama talimatı vb. İmalatları

Çözüm Bilg. Sist. Ltd. Şti.

 Bilgisayar, internet ve danışmanlık, yazılım, güvenlik alarm, özel paket programlar, her sektöre uyumlu ticari otomasyonu (Vega yazilim), tasarım hizmetleri, araç takip, network ve network güvenlikleri, server ve depolama ürünleri.

Consept Danışmanlık & Eğitim

 Consept danışmanlık &eğitim kişilerin ya da kurumların talepleri doğrultusunda, danışmanlık, eğitim, istihdam tercümanlık ve kişi ya da kurumlara özel yabancı dil programlarını, uzman kadrosuyla düzenlemektedir.

Ömür Peyzaj İnşaat Ltd. Şti.

 şirketimiz 1997 yılından beri peyzaj sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Toplu konutlar, idari ve sosyal tesisler, villalar, parklar, çocuk oyun alanları ve bütün inşaai tesislerin altyapı ve çevre düzenlemelerinin yapım, revizyon ve bakımı...

İstanbul Zemin Müh. İnşaat Tic. A. Ş.

 Zemin güclendirme ve iksa işleri, mühendislik, proje, danışmanlık ve uygulama

Ak-ser Bilgisiyar Özel Eğitim Proje Ve Danışmanlık Hiz.a.ş

 Ecdl mcse mcts

Vizyon Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

 Bilgisayar satış bakım onarım yan ürünler internet hizmetleri ve sistemleri

Everest Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi

 Everest eğitim ve danışmanlık merkezi, yepyeni bir eğitim modeliyle siz değerli öğrencilerimize yarış haline dönen sınavlarda en yükseğe çıkmanın, en önde koşmanın formüllerini veriyor.

Kardem Danışmanlık

 Danışmanlık hizmetlerimiz iso 9001: 2000 kalite yönetim sistemi, iso 14001 çevre yönetim sistemi, ohsas 18001, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, iso 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi, mevcut haccp sisteminin iso 22000:2005 gıda güvenli!!! ARAMA SONUÇLARINDA EN FAZLA 50 SONUÇ GÖSTERİLİR !!!
Daha fazla sonucu incelemek için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.
Sayfa 1.1212 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x