Firma Rehberi
E-Posta : Şifre : Şifremi Unuttum


Kayıtlı Firma : 12073
Online Ziyaretçi : 2Bakımevi Firmaları / Şirketleri - Firma Rehberi


 Standart Arama   

Bakımevi arama sonuçlarını içeren firmaların / ürünlerin listesi aşağıda listelenmektedir.

Doğa Huzurevi Ve Bakımevleri

 Doğa huzurevi burası, çam ağaçlarıyla çevrili bahçesi, kapalı yüzme havuzu, keyifli balkonları, terası ve konforlu odalarıyla hayallerinizdeki pembe boyalı eviniz

Özel Dr.selahattin Palamut Huzurevi Ve Yaşlı Bakımevi

 Mersinli bir doktor 30 yıllık mesleki deneyimine sımsıcak yüreğinde harmanladığı; sevgi, huzur ve güveni katarak, ince bir zevkle hazırladığı huzurevinde sizleri ağırlamak için bekliyor.

Küçük Yıldızlar Mini Koleji

 Yaşayarak öğrenmenin adresi... 2-6 yaş grubu geleceğimizin parıldayan yıldızları çocuklarımızın meraklarını arttıracak, eğlenerek yaratıcılıklarını geliştirecek, ev sıcaklığında, sevgi dolu bir ortamda ışıldamalarını hedefliyoruz.

Sefa Huzur Ve Yaşı Bakımevi

 Her türlü yaşlı bakım hizmeti verilmektedir

Güven İkinci Bahar Yaşlı Bakım Merkezi

 Modern tesisimizde alzheimer, parkinson, demanslı, felçli, yatağa bağımlı, ameliyat sonrası bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarınıza uzman kadrosuyla doktor, hemşire, hastabakıcı, fizyoterapist, psikologlarımızla 7 gün 24 hizmet veriyoruz.

Özel Denizli İlkbahar Huzurevi Ve Yaşlı Bakımevi

 En değerli varlıklarımıza 24 saat doktor ve sağlık personeli refakatinde hakettikleri konforu sunuyoruz.

Emineller Huzurevi Ve Yaşlı Bakımevi

 Huzurevi ve yaşlı bakımevi

Özel Eskidostlar Huzurevi

 özel eskidostlar bakım ve huzurevi huzurlu temiz ve sağlıklı bir ortamda bizimle birlikte olmak istemez misiniz. Yaprak dökümlerinin yaşandığı yeni bir hayatı paylaşalım

Mersin Yardım Ve İyilik Vakfı Huzur Ve Alzheimer Bakımevi

 Mersin ve çevre illere yönelik sağlıklı yaşlı bakımı, alzheimer hasta bakımı ve rehabilitasyonu, yatağa bağımlı, parkinson yaşlı hastaların hizmet aldığı bir kuruluştur.

Dört Mevsim Kreş Ve Gündüz Bakımevi

 Periyodik doktor kontrolü, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı, öğrenci servisi, el sanatları eğitimi, sosyal etkinlikler, gezi programları, tiyatro eğitimleri, bilgisayar eğitimi, aileler için seminerler, yabancı dil eğitimi.


Özel Işık Yaşlı Bakımevi

 Denizlide ilk olan yaşlı bakımevimiz 4 yıldır sizlere hizmet vermektedir. çamlık kınıklı girişindeki yeni yerinde alzheimer, demans, parkinson, felçli, yarı felçli, hastane sonrası özel bakım, günlük bakım, kısa süreli bakım, sürekli bakım şeklinde.

Antalya Işık Yaşlı Bakımevi

 Geçmişe ışık tutan yaşlılarımızın, geleceğinede siz ışık tutun.

Özel Acıbadem Huzurevleri

 Bedensel yada zihinsel engeli nedeniyle, evde bakım güçlüğü içinde olan kişilere, kendilerini evlerinde hissettirecek, profesyonel bir yaklaşımla 24 saat kesintisiz tıbbi bakım ve gözetim

Sayfa 0.6752 sn.'de yüklendi...


Alışveriş
x